Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

nicol21 21:29, 12 mar 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Wow, ale historia bukszpana wielkoluda. Telebimy mi sie podobały
Faktycznie był bardzo wielki ale "cieniutki"... Widac ogromną poprawę, ale zaiste jeszcze chwilę potrwa żeby z niego zrobić porządną kulę.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
monteverde 21:37, 12 mar 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Kasiu czemu chcesz zmieniać ta piękna rabate z hortensjami? pozdrowka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
rozajerycha 16:14, 14 mar 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Kacha123 napisał(a)


Kasieńko wpadam z rewizytą i od razu trafiam na takie piękności. Będę do Ciebie wracać na kawkę w hortensjowym kąciku.


Nigra koło rabaty sądzę ))
Pozdrawiam Kasiu.
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Gabrysia_ 16:19, 14 mar 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Kasiu,jakie plany masz na rabatę hortensjową?
____________________
kitek81 21:19, 14 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
byłam i pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
KasiaWB 09:16, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kacha123 napisał(a)


Kasieńko wpadam z rewizytą i od razu trafiam na takie piękności. Będę do Ciebie wracać na kawkę w hortensjowym kąciku.


Witam, dziękuję i zapraszam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:18, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
malgorzata_s napisał(a)
Pierwszy raz trafiłam do Twojego ogródka, rabata busz robi niesamowite wrażenie, docelowy projekt rabat jest bardzo uporządkowany. Będę podglądać z przyjemnością pozdrawiam


Miło mi, że do mnie trafiłaś
muszę uporządkować zgodnie z założeniem bo tak miało być od początku i tak posadziłam, ale z czasem okazało się, że niektóre hortensje to nie są Limelight tak jak mówi etykieta.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:18, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dorciabe napisał(a)


Dorotka
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:26, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mala_Mi napisał(a)
Wpadam z wizytą... bo dawno mnie tu nie było... przejrzałam tylko fotki... ale się będzie wiosną działo

Kula bukszpanowa pięknie się odbudowała A ogród w 2 lata zrobił się bardo dojrzały. Fotki dla niecierpliwych

Dołączę się do chóru żałujących różnych hortek.. mi się one bardzo podobają w tych mnogich odcieniach. Ale znając Ciebie zrobisz, że będzie jeszcze piękniej



Cześć Aniu
oby tylko czasu i sił starczyło
Kulę będę jeszcze łatać z tyłu chyba nie warto było brać tego poczochrańca
Zobaczymy jak będzie po zmianach może znowu będę przesadzać )
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:27, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
teraz jest pięknie, a będzie cudownie już nie mogę doczekać się rabatek po uporządkowaniu, chociaż ten Twój busz też mi się podoba
pozdrawiam


busz fajny, ale za gęsto, mus przesadzić
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies