Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

rozajerycha 16:49, 16 mar 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Całkiem ładnie wyglądają hortensje po zimie i cała rabata.
Pozdrawiam Kasiu.
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Anusia 17:29, 16 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Plantacja cisów-widok imponujący!
____________________
Skandynawia po krzyżacku
KasiaWB 17:50, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Wieloszka napisał(a)
Dawno mnie nie było, a jak wpadłam, to akurat na porcję wiosennych fotek
Kasiu, nie wiem jak Ty to ogarniasz, że nie widać w ogóle placu budowy, skutków budowy w Twoim ogrodzie! Jesteś jednym z nielicznych przykładów, że da się pogodzić zakładanie ogrodu równocześnie z budową, ba! nawet przed!
Hortensje - jedne z najpiękniejszych na forum, naprawdę imponujące W ogóle cały ogród zachwyca, wszystkie kompozycje


Cześć Aga
dziękuję w imieniu hortensji to jedne z moich ulubionych roślin
Ogródek powstaje prawie zgodnie z założeniami generalnie nie brałabym przykładu z robienia ogrodu przed budową, ale ja nie żałuję, bo mam już przynajmniej trochę roślinki podrośnięte i można posiedzieć prawie w ogródku )ale trzeba pilnować robotników aby np. resztek cementu na rośliny nie wylali
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:02, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
MAD napisał(a)

Piękna plantacja! Jakie duże już. Szkoda, że jak takiej sobie nie założyłam bo teraz byłaby jak znalazł...

A Twoje krokusy mają cudny, niespotykany kolor.


Dzięki, takie było założenie szkółka do docelowej rozsady z innymi roślinami podobnie kupiłam małe, bo to mniejszy koszt i sobie spokojnie rosną, a jak przyjdzie czas to je przesadzę na miejsce docelowe
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:04, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joaska napisał(a)
Plantacja cisów cudna!!! oj że ja nie zrobiłam sobie takiej ...


Dzięki jeszcze możesz zrobić ale jak wiesz gdzie chciałabyś je posadzić, to najlepiej sadzić na miejsce docelowe i ciąć odpowiednio od początku. To nic, że małe - urosną
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:05, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)
Całkiem ładnie wyglądają hortensje po zimie i cała rabata.
Pozdrawiam Kasiu.


jeszcze nie cięłam, może za tydzień lub dwa. Rabata ujdzie będą porządki.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 18:06, 16 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)
Plantacja cisów-widok imponujący!


dzięki trochę ich jest
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ludwika 22:12, 23 mar 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Dobry wieczór,

od razu przepraszam, że nie przejrzałam całego wątku od deski do deski, nie wyrobiłabym czasowo po prostu ... Obejrzałam kilkanaście pierwszych stron, sadzenie maluśkich thuji itp. A potem przeskoczyłam do tegorocznej wiosny i kopara mi opadła!
Niesamowite zmiany, piękny efekt! Zaznaczę sobie wątek, żeby mi nie umknął i może w wolnym czasie nadrobię środek No i oczywiście ciekawi mnie, jak sytuacja będzie się dalej rozwijać

Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
nicol21 21:40, 25 mar 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
KasiaWB napisał(a)
Widok ogólny

"plantacja" cisów nieco podrosła



Wow! Ale super plantacja. A je chodowałaś z własnych sadzonek czy kupiłaś małe sadzonki?

Widoki ogólne i te szczegółowe bardzo obiecujące. Lato znów będzie zielono kolorowe u Ciebie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Ewkakonewka 21:50, 25 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Hej witam, oczywiście nawet pół krokusa wiosnę czyni Fajnie już jest nie Buziaki zostawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies