Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

an_tre 21:47, 29 mar 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Ale z ciebie kłamczuszka mówisz, ze szału nie ma, a to kolorki to co? fatamorgana? masz ślicznie Kasiu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
marzena 22:58, 29 mar 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Kasiu, dawno nie byłam u Ciebie...ale wreszcie zaglądam i oczywiście pięknie wiosennie jest
____________________
marzena O....!
KasiaWB 23:02, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gabriela napisał(a)


Pamiętam, jak ze dwa lata temu dyskutowałyśmy, czy sadzić przy dzrzewie pnącą hortensję. A tu jak się ładnie czepia.
U mnie jedna pięknie się czepia muru, a druga nie chce wcale, czekam na trzy pozostałe - będą się czepiać, czy nie.


Witaj Gabrysiu też pamiętam jak o tym rozmawiałyśmy ładnie się czepia, ale i tak będę musiała ją przesadzić bo już nie będzie miała po czym się wspinać, podpora skrócona
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:03, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcorn napisał(a)
cudna wiosna!! a te czerwone kły, to co to? lilie jakieś czy cuś?


e tam cudna marniutko a czerwone kły to piwonie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:05, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)
Piękna wiosna. Trzymam kciuki za twoje hortensje pnące niech pięknie się rozrastają


Anusia, bywało lepiej w porze wiosennej ale liczne przesadzania z miejsca na miejsce nieco uszczupliły ilości, wszystko gdzieś porozrzucane
hortensji będzie u mnie dużo, bo się dobrze u mnie czują i ładnie rosną to taka moja żelazna roślina
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:07, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
an_tre napisał(a)
Ale z ciebie kłamczuszka mówisz, ze szału nie ma, a to kolorki to co? fatamorgana? masz ślicznie Kasiu


Aniu, no nie ma szału niestety, bywało lepiej ale to nic, jeszcze będzie lepiej, jak już wreszcie wszystko będzie na docelowym miejscu, wtedy będzie można ładnie wszystko pogrupować i obsadzić, a nie ciągle wykopuję i przenoszę
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 23:16, 29 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
marzena napisał(a)
witaj Kasiu, dawno nie byłam u Ciebie...ale wreszcie zaglądam i oczywiście pięknie wiosennie jest


witaj Marzenko, nic się nie martw, ja też nie mam teraz tyle czasu co wcześniej, że i kilkanaście godzin ciągiem mogłam posiedzieć znałam historię wszystkich ogrodów i byłam na bieżąco we wszystkich wątkach dziś nawet na bieżąco nie jestem...
Dziękuję za miłe słowa, ale mam świadomość, że nie jest tak jak powinno być ale jeszcze się poprawię
Czekam na wolną chwilę i ładną, suchą pogodę aby dokończyć wiosenne porządki i może zabrać się za realizację planów tegorocznych.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:52, 31 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
U nas pada, wieje i jest zimno nie wiem kiedy uda mi się dokończyć wiosenne porządki.... chyba latem hortensji i miskantów jeszcze nie cięłam...nie mówiąc o innych...
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
popcorn 18:08, 31 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
u nas też paskudnie.. trudno, musi minąć, byle szybko!
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaWB 18:13, 31 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcorn napisał(a)
u nas też paskudnie.. trudno, musi minąć, byle szybko!


no właśnie! byle szybko patrzę na inne wątki i zastanawiam się czy my w tym samym kraju żyjemy
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies