Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

anna_t 21:42, 27 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Makao_J napisał(a)
Ale się dzieje u Ciebie. Znowu pędzisz.

Aniu czemu tak bardzo przejmujesz się mszycami? Wystarczy opryskać i z głowy. To akurat szkodnik, którego łatwo jest się pozbyć.
Ciesz się że nie masz opuchlaków lub turkucia. Wtedy mszycami byś się nie martwiła.

Róże masz piękne. Ja poluję na LO a Ty mnie straszysz że niezadowolona jesteś.

ja pędzę? to zajrzyj do Navi, Lindsay czy Madżeny..głowe Ci urwie
ja sie przejmuję przegrana walka z nimi metodami ekologicznymi,bo kurcze myślałam ze dam rade..a tu taka porażka
LO jest piękną różą, kupiłam od razu 6 szt więc coś w tym jest i pachnie bosko może jak jej ulżę opryskiem to zacznie pokazywać na co ją stać..?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:46, 27 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwk4 napisał(a)
Aniu, róże opryskaj. Ja próbowałam ekologicznie, pryskałam ponad miesiąc, a mszyce mi pożerały róże i nic im nie przeszkadzało, ani napar z czosnku, mieszanka z sodą ani pokrzywa. W końcu się wkurzyłam i prysnęłam mospilanem. Gadziny padły w jeden dzień, trupy spłukałam szlauchem i do widzenia. Mam spokój od tygodnia.

Plac zabaw fajne się zapowiada

aż wiesz co chyba napiszę do Mazana...kiedy te jego ekologiczne metody skutkowały??czy on ma wogóle ogród czy tylko książki pisze??
jak z ginekologami, profesorowie to najwięksi specjaliści ale operacji to lepiej żeby nie przeprowadzali bo w teorii tylko giganci!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ren133 21:47, 27 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
No jak jesteś już na bieżąco?
Widzę, że trawnik zielony, róże kwitną, kocimiętka szaleje, plac zabaw piękny się robi ... czyli jest świetnie Powinnaś być zadowolona
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 21:54, 27 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
u większości juz jestem, powoli wiem o co chodzi
szkoda ze nie będziesz u Nikity
wszystkie żurawki od Ciebie mi się ukorzeniły tnx
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ZieloneWrota 23:06, 27 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Ania przeszłaś po tym wątku jak błyskawica i ty mówisz o braku energii, już wolę nie myśleć jak ją masz to co się dzieje, do zobaczenia u Magdy .
____________________
Agataod początku
Makao_J 23:15, 27 cze 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
anna_t napisał(a)

ja pędzę? to zajrzyj do Navi, Lindsay czy Madżeny..głowe Ci urwie
ja sie przejmuję przegrana walka z nimi metodami ekologicznymi,bo kurcze myślałam ze dam rade..a tu taka porażka
LO jest piękną różą, kupiłam od razu 6 szt więc coś w tym jest i pachnie bosko może jak jej ulżę opryskiem to zacznie pokazywać na co ją stać..?

Na pewno odżyją. Mszyce głównie spowalniają wzrost rośliny.

Danusia np nie pryska wcale mszyc a hoduje biedronki. Wypytałam ją na spotkaniu w Pęchcinie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Madzenka 06:49, 28 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moja teoria nt upraw ekologicznych jest taka , ze jest skuteczna gdy stosujesz ja w dojrzałym ogrodzie, do ktorego nie dokupujesz ciagle nowych zarażonych roslin... Jest kilka ogrodow na forum, ktore sobie radzą ekologicznie. Ale to nie mój ogród. Pryskam juz teraz jednak chemią zdecydowanie rzadziej gdy rzeczywiscie cos poważnego roślinom dolega.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anna_t 20:21, 28 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
kolejny problem
Munstead Wood

co to może być co stosować? mam Amistar250sc i Kohinor200sl
Louis Odier

the Fairy

Princess Aleksandra of Kent
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:23, 28 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ZieloneWrota napisał(a)
Ania przeszłaś po tym wątku jak błyskawica i ty mówisz o braku energii, już wolę nie myśleć jak ją masz to co się dzieje, do zobaczenia u Magdy .

fajnie ze się spotkamy, do zobaczenia
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
malkul 20:25, 28 cze 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
współczuję różanych problemów
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies