Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

anna_t 22:44, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwk4 napisał(a)

Trzy.
Tyle już było projektów i propozycji, że ja się pogubiłam.
Wiem, co lubią dziewczyny. Ale do tej pory nie wiem, co tak naprawdę lubi Ania

wystarczy Iwona przeczytać co nie co
podpowiem ci, poprzednia strona post z 19:27
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:45, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
kamila66 napisał(a)
Ap-ropo trumienki, przypomniało mi się jak eM robił regał na książki, dzióbał coś pół dnia na górze, po pewnym czasie poszłam do niego a tam na podłodze leży trumna dosłownie tak to wyglądało
Ja bym w tych obwódkach trumienek nie widziała bo one wielkie będą

ja tez raczej nie mam takich skojarzeń
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:46, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Kasya napisał(a)
ja poczekam co sie wykluje bo nie bardzo rozumiem te rysunki

prościej sie nie da
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:46, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jankosia napisał(a)


Haha Ja po dwóch latach spania na samym materacu zaproponowałam emowi że może wymurujemy sobie lóżko... On do grobowca się za życia nie położy- usłyszałam

no raczej! my lozko z palet bedziemy robic
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:47, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Filemon24 napisał(a)


Czytałam kiedyś jak sadzi Danusia I ona pisała że bukszpany muszą sie stykać gałązkami także nie robi żadnych odstępów U siebie też planuje pod domem zrobić obwódki i przed domem rondo z buksów także sobie to zakodowałam i tak będę sadzić

a ja jeszcze newiem, może co 15-20cm
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:48, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
szemusia napisał(a)
Aniu, widzę, ze u Ciebie poważna rewolucja się szykuje
Muszę się dokładniej wczytać, ale ja z tych, co to ani jednej róży w ogrodzie nie mają, więc raczej nie będę pomocna

Ps.
Zmiana awatarka też mnie zmyliła

ale my tu róż jeszcze nie palnujemy, narazie układ zimozielonych
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Rojodziejowa 22:52, 28 wrz 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8441
anna_t napisał(a)

no raczej! my lozko z palet bedziemy robic


My uzytkujemy takie już ze 4lata, polecam. Co jakiś czas jakas ciotka wpada i mówi, ze może byśmy sobie jakieś łóżko kupili Takie z palet nie do przyjęcia Szykuj się na komentarz teścia
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
anna_t 22:57, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Rojodziejowa napisał(a)


My uzytkujemy takie już ze 4lata, polecam. Co jakiś czas jakas ciotka wpada i mówi, ze może byśmy sobie jakieś łóżko kupili Takie z palet nie do przyjęcia Szykuj się na komentarz teścia

no co Ty do mojej sypialnie goscie nie wchodzą
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
lindsay80 23:04, 28 wrz 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Ania, zaglądam, ale pomóc nie umiem, wiec po cichutku siedze i czekam co zdecydujesz.
____________________
Tu ma być ogród :)
Iwk4 23:17, 28 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
anna_t napisał(a)
...
ja wybiorę wersje oczywiscie sugerując sie Waszymi głosami bo mam do was wieksze zaufanie niż do siebie i ta ktore po dokladnych już ustaleniach bedzie mieć mniej bukszpanu ze względów finansowych niestety..

Aniu, cofnęłam się wczoraj aż do strony 815.
Miałam kilka przemyśleń zdroworozsądkowych, ale nie dałam rady wczoraj już pisać.
Nie jest ważne, co wybiorą dziewczyny.
Nie jest ważne, co ty wybierzesz ze względów oszczędnoeciowych...
Ważne, co ci się podoba.
Bo zawsze spojrzysz na rabatę i stwierdzisz, że nie tego chciałaś.
Już wiosną było kilka podobnych projektów. Były propozycje zimozielonych kulek. To mogą być nawet tuje danica.
Sama czujesz, że te pasy zimozielone mogą fajnie wyglądać. Powinnaś pomyśleć o tym, jak o inwestycji na lata.
Ja kupowałam ładne bukszpany po 4 zł. Wielkie sadzonki. Na innych rabatach mam już mniejsze z własnych sadzonek, ale na efekt trzeba czekać...
Teraz o różach: mnie tegoroczne róże zawiodły. Słabiej kwitły nawet niż u ciebie. Ale wiem, że za rok, za dwa będzie lepiej. Tak było z różami przy tarasie. Teraz są trzeci sezon i najładniejsze.
Przesadzanie cofa ich rozwój o jeden sezon... Znam to z autopsji.
Daj im tylko szansę. No i kilka róż z jednego gatunku wyglæda lepiej, niż mieszane - o tym też się przekonałam.
Kocimiętkę z różanki wywaliłam, bo robiła bałagan. Poszła na bylinową. Dziewczyny dobrze z nią radzą.
Lawenda jest ok. I się pięknie rozrośnie. Moją po dwóch sezonach mogę ciąć w kulki

Najlepiej załóż sobie gdzieś w oddali rabatkę, na którą przesadzisz nadmiar inwentarza. Taki rozsadnik
Tam daj kocimiętkę. I jak jakaś róża ci nie pasi, też wysadź. Co denerwować cię nie będą.
Za to rozplenice z różami fajnie grają.

Powodzenia.

Ufff... Najdłuższy post z telefonu


____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies