Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

kamila66 20:41, 28 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Ap-ropo trumienki, przypomniało mi się jak eM robił regał na książki, dzióbał coś pół dnia na górze, po pewnym czasie poszłam do niego a tam na podłodze leży trumna dosłownie tak to wyglądało
Ja bym w tych obwódkach trumienek nie widziała bo one wielkie będą
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Kasya 20:46, 28 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
ja poczekam co sie wykluje bo nie bardzo rozumiem te rysunki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anna_t 20:46, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
bdan napisał(a)
Aniu a Ty chcesz jeszcze teraz tę rewolucje robić?

Bo powiem Ci, że masz ładnie, ja bym na Twoim miejscu poczekała, poobserwowała roslinki jak rosną, co Ci pasuje, a co niezbyt. Czyms się zachwycamy, często sugerując się zdjęciami na forum, ale wiadomo, że głownie wrzuca się zdjęcia z najlepszych okresów danej roslinki. Mnie przykładowo latem zachycała moja bylinowa- magnoliowa, teraz juz mniej ciekawie wygląda, czekam na jesienne przebarwienia traw.


Ja mam skarpę przy tarasie z bukszpanami, cisami, zurawkami. Cały rok wygląda ok, róże mam dalej, gdybym je miała przy tarasie, to bym kawy chyba nie wypiła.

wiesz mam roże kupione więc muszę wkońcu posadzić. poza tym przesadzać te co mam też najlepiej w październiku więc jak teraz tego nie zrobię to dopiero za rok...
im dłużej o tym myślę tym rozmiar tej rewolucji mi się zmniejsza. w sumie tylko koszt sadzonek bukszpanu mnie przeraża

busz jest Danus, wkurza mnie
która wersja Ci sie bardziej widzi? czy cos byś jeszcze w nich zmieniła?

pokazałabyś mi swoją skarpę z paru ujęć?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
jankosia 21:07, 28 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
kamila66 napisał(a)
Ap-ropo trumienki, przypomniało mi się jak eM robił regał na książki, dzióbał coś pół dnia na górze, po pewnym czasie poszłam do niego a tam na podłodze leży trumna dosłownie tak to wyglądało
Ja bym w tych obwódkach trumienek nie widziała bo one wielkie będą


Haha Ja po dwóch latach spania na samym materacu zaproponowałam emowi że może wymurujemy sobie lóżko... On do grobowca się za życia nie położy- usłyszałam
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Filemon24 21:21, 28 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
anna_t napisał(a)

Justyś Ty pewnie głosowałabyś za 1 bo masz też u siebie takie trumienki jak to określiła Monia?
co ile sadziłaś swoje bukszpany w obwodkach?


Czytałam kiedyś jak sadzi Danusia I ona pisała że bukszpany muszą sie stykać gałązkami także nie robi żadnych odstępów U siebie też planuje pod domem zrobić obwódki i przed domem rondo z buksów także sobie to zakodowałam i tak będę sadzić
____________________
szemusia 21:53, 28 wrz 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Aniu, widzę, ze u Ciebie poważna rewolucja się szykuje
Muszę się dokładniej wczytać, ale ja z tych, co to ani jednej róży w ogrodzie nie mają, więc raczej nie będę pomocna

Ps.
Zmiana awatarka też mnie zmyliła
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
AnnaCh 21:59, 28 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasya napisał(a)
ja poczekam co sie wykluje bo nie bardzo rozumiem te rysunki
Kasia, to jesteśmy dwie Siedzę cicho, nic już nie wiem
____________________
Ania - Malutki pod lasem
hindsight 22:20, 28 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Ja byłam za 1, nie za 2.

W 2 nie pasują mi róże w rzędach. Znaczy pasowały mi by bardzo, gdyby to była jedna odmiana.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
tulucy 22:22, 28 wrz 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja wolę 1

Moje buksy są co ok 20 cm, ale ja miałam tanie duże sadzonki z gołym korzeniem na wiosnę, mama mi kupiła za grosze prawie na bazarze u siebie,
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Iwk4 22:27, 28 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
AnnaCh napisał(a)
Kasia, to jesteśmy dwie Siedzę cicho, nic już nie wiem

Trzy.
Tyle już było projektów i propozycji, że ja się pogubiłam.
Wiem, co lubią dziewczyny. Ale do tej pory nie wiem, co tak naprawdę lubi Ania
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies