Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

popcorn 13:59, 20 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ojej, współczuję
mieliśmy jeszcze w Warszawie włamanie, ale pieniądze nie zniknęły bo ich nie było W domu nie trzymamy nic, zwłaszcza po ostatnim włamianiu do sąsiadów
Współczuję, może jednak się znajdą? A może Laurka przyważyła że chowałaś i gdzieś przełożyła?

pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
GabiK 23:20, 21 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Koniec żali, pora wreszcie na zdjęcia ogrodowe.
Krótki reportaż z tworzenia skrzyni, na dowód, że nie próżnujemy.
Jedna stoi już na swoim miejscu.

Ile roślin wejdzie do takiej doniczki?

Skręcona, czeka na malowanie - myślę nad kolorem, próbki przy płocie:




Pomalowana, ocieplona, jeszcze folia:




Dziury do odpływu:




Trochę keramzytu na dnie:




Tak wygląda przy płocie, jeszcze bez zieleniny:

____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Mala_Mi 23:29, 21 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
NO.... TAKIEJ DONICZKI PRZYNAJMNIEJ WIATR NIE ZWIEJE

Chyba też na takie sie przestawie .... albo zrezygnuje z wszystkich.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Elfik 23:56, 21 lip 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Gabiku - dawno u Ciebie nie byłam więc sądziłam, że zobaczę, jak pielęgnujesz swoją bombonierkę - a tu takie hiobowe wieści!!! Aż mi skóra ścierpła, bo wczoraj byłam świadkiem, jak została okradziona jakaś pani na targu. Czarna rozpacz! Nikomu nigdy źle nie życzę, ale za sięganie po cudze łapy bym ucinała! Dobrze bociuś napisała: stanowicie z Jarkiem taką cudowną parę, że dacie radę przetrwać wszelkie kataklizmy życia. Ubytek finansowy jakoś się odbuduje, najważniejsze, że Laurka zdrowa .
Przytulam Cię bardzo mocno!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Konstancja30 23:59, 21 lip 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gabi ... donica świetna ... chyba poproszę eMa Jarkiem zwanego o taką dla siebie ... mówiłam, że dacie radę ... odpływami to zdobyliście miszczostwo donicowe ... u góry dałabym listwę ale pewnie jest przewidziana no i nie doczekam się na jej foto z roślinkami ... pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
GabiK 00:13, 22 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Dziękuję za taki szybki odzew.
Elfiku też ściskam, jakoś żyjemy.
Aniu, na pewno nie zwieje. Ale u mnie to i tych małych nie zwiewa.

Izo, jasne, że rancik przewidziany. Deseczki kupione, dzisiaj przycięte, jutro maluję.
Odpływy zalepione siatką, a po obwodzie kółeczka z opakowań po silikonie, kleju montażowym itp.
Rośliny wstępnie ustawione, teraz chodzę wokół koncepcji. I nie mogę dostać hortensji Silver Dollar.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 00:16, 22 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Oboje przy pracy:



____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 00:20, 22 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Pierwsze wieczorne ustawienie roślin. Jakoś tak mniej więcej ma to wyglądać:






Jest za mało ziemi. Weszło ponad 1000 litrów i jeszcze paru worków brakuje. Rabata mi się z donicy zrobiła.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Madzenka 04:27, 22 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabi donice bombowe. Czekam z niecierpliwością na finalny efekt. Ale dalabyś kilka zdjęć cukiereczka ogrodowego. Minął już miesiąc od metamorfozy, pewnie sporo roślinek juź podrosło????
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Monic 10:10, 22 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Gabrysiu, nadrabiając zaległości poczytałam o tych wydarzeniach dobrych i tych mniej dobrych. Gratuluję pięknie urządzonego ogrodu i współczuję starty pieniążków. Może jeszcze się znajdą, a jeśli nie, to życzę, abyście się szybciutko 'odkuli' i żebyście o tym mogli zapomnieć.
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies