Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

renatamama3 19:46, 15 kwi 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Hej Karola ,widzę zmiany ,zmiany.Fajnie ,że u młodej dzieciaki podzielone wiekowo ,u mnie kumpela wkurzona ,bo jej młody z połowy czerwca i musi go posłać do pierwszej klasy i właśnie będzie jedna klasa która już liczy 27 osób ,a jeszcze może jakiś uczeń dojść .
Ja mozgę daję do donicy i dopiero do ziemi.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
popcorn 20:57, 15 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Renatko!

Mozga do donicy to dobry patent. Generalnie jednak nie polecam, trudno się cholerstwa poznać, a na rabacie włazi na wszystko dookoła. No i jak kwitnie jest brzydka i się pokłada. Ja nie pozwalam zakwitnąć, ścinam wtedy i rośnie jeszcze raz. I podoba mi się 2x w sezonie

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 00:10, 16 kwi 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kolorowe tulipki ze znajomo wyglądającymi kulami urocze Kwiatostany w czosnkach - to cebule sadzone ubiegłej jesieni czy wcześniejsze? Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 01:00, 16 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja mam mozgę w kilku miejscach ale sadziłam w donice bez dna i do ziemi, póki co daje to efekt i ogranicza ją w ekspansji, zobaczymy jak bedzie w tym roku czy gdzies bokiem nie wylezie. Lubię ja bo ładnie rozjasnia rabaty a poza tym wczesnie jak na trawy startuje, wtedy kiedy niewiele jest roslin na rabatach.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
bacowa 06:39, 16 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Karola, wysłałam Ci MMS
popcorn 07:14, 16 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariolko, te czosnki tutaj sadziłam 2 sezony temu. Generalnie czosnki są super, ale nawet nie kwitną, a już im podsychają końcówki liści. Irytuje mnie to :/

Małgoś, pozdrawiam!!

Ewo, dostałam, ale mam prehistoryczny telefon (niezatapialny i nie mogę otworzyć:/ Jak mi się uda prześlę na telefon M i zobaczę A co to??

Pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
BaRa 07:43, 16 kwi 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
popcarol napisał(a)
Hej Bara!
Pod żwirkiem jest włóknina, a z drugiej strony ją wyrywam na bieżąco Obawiam się że nie da się nad nią zapanować. Gdybym się chciała jej tu pozbyć, byłoby ciężko. Ale z drugiej strony lepsza mozga niż chwasty...


Święte słowa
____________________
BaRa - Kamienny ogród
admete 07:44, 16 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Cześć Karolinko


popcarol napisał(a)
W donicy przed domem roślinki coraz większe




Karolinko co jest na pierwszym planie ?
Bo podobne do mojego, a ja z mamą zapomniałyśmy co to

Warzywka cudniaste

A rząd bergenii wymiata - moje też przesadzę w jedną kupę
I jakie Twoje już duże

Podziwiam zmiany na rabatach - kawał roboty i piękne efekty zaraz będzie widać

Pozdrawiam i buziaki zostawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
popcorn 08:02, 16 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
BaRa, pozdrawiam!

Malkul witaj! Na pierwszym planie liatra kłosowa. Obawiam się że do przesadzenia z tej donicy w grunt, bo za duża rośnie, a hosta też miejsca wymaga. Wetknęłam cebulki liatry ze 3 tygodnie temu i sobie rośnie...

Warzywka rosną Bergeniom miejsce najwyraźniej pasuje. Generalnie wszystkie rośliny najlepiej wyglądają w kupie.. i jak się to ma do tego miliona odmian które mam u siebie?

Trawa posiana, jeszcze ją zrujnuję dokładając ekobordy przed buksikami. Ale niech rośnie

Pozdrawiam i miłego dnia! Czas zabrać się do pracy, niestety nikt za mnie tego nie zrobi
____________________
Mój nowy ogródek
ANIA 09:20, 16 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
popcarol napisał(a)






To wszystko u Ciebie w ogródku??/ Przepięknie. Cieplutko pozdrawiam.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies