Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Margolka 12:51, 13 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Karola, naprawdę chylę czoła - ogrom pracy! Nie dziwie się, ze padłaś Ja tez tak zawsze robię, dopóki nie padnę... Nie jestem pewna, czy to dobrze, ale nie umiem przestać, póki nie skończę. Nie jem, nie piję, póki nie ogłosze fajrantu
Ostatnio chyba przedobrzyłam, bo ze zmęczenia siadałam już na zimnym chodniku i zdaje się, że "podwozie" przeziębiłam A wczoraj dostałam za to OPR od małżonka i nakaz używania podkładki piankowej szkoda, ze nie zaproponował pomocy w pieleniu
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Anita1978 13:25, 13 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bergenię to ty masz śliczną i taka zdrowiutkią! Ładnie wyglada
____________________
ogródek Anity
Urszulla 13:40, 13 kwi 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Dużo się u Ciebie dzieje na rabatach, podglądnęłam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
popcorn 15:32, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, jakby co mam wiaderko do góry dnem, na którym przysiadam Dbaj o podwozie No, jakby mój M zaproponował pomoc w pieleniu, to chyba bym padła z wrażenia hihi Ale niech pomaga w innych kwestiach - wczoraj przygotował kosiarkę do nowego sezonu, czyścił i olej wymienił. Jakby się wziął za pielenie, to by mi wyrwał zapewne sporo bylin - lepiej nie

Anitko, bergenia u mnie rośnie na szambie, ma sucho, a podobno nie lubi.. rzeczywiście dość ładna, dziękuje Oglądałam ostatnio inną u pani od masażu, jakaś cała w plamy i rzadko która kwitnie, a pani glebę ma żyźniejszą od mojej...

Ula zapraszam, pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
kasiek 16:23, 13 kwi 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O - mamy te same biedronkowe tulipki
Pieknie Ci bergenie kwitna, moje się na mnie obraziły i od 2 lat nic! Może za często je przesadzam?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
popcorn 16:38, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasiu, na pewno nie lubią przesadzania Tulipki biedronkowe oryginalne, z wąsami Nawet mi się podobają

Szwagier otwiera punkt z kostką brukową. Robią ekspozycję. I będę tam wstawiała moje roślinki, mogę się zabrać za produkcję hihi, się porobiło! Nie żeby ktoś się trząsł i sprzedawał, ale postawię, cenę wbiję i może ktoś się skusi? Fajnie
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 19:06, 13 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina warzywka rosną u Ciebie jak na drożdżach rabaty coraz ładniejsze i kolorowe
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 20:23, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, dziękuję! Buziam!
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 21:59, 13 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcarol napisał(a)
Magdo, nie cięłam, mam go 2gi rok, nie ma co ciąc - 3 gałązki zaszczepione na paliku, baaardzo powoli rośnie. Nie wiem czy jego się w ogóle tnie? U mnie na razie nie byłoby co ciąć

Carola, miłorzęby się tnie zanim listki wypuszczą. Ja swoje od razu troszkę przycięłam, bo każdy miał po jednej gałązce jakiejś takiej "koślawej" i dwa razy dłuższej od pozostałych...one tak podobno niesymetrycznie rosną, więc je sekatorkiem ciapnęłam..i już są symetryczne (nie będą mi się szarogęsić w moim ogrodzie i rosnąć jak chcą...ha ha)
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Bogdzia 09:30, 14 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ładnie wyglądają te grządki ze zwirkiem ale zawsze jak takie widzę zastanawiam się ile trzeba pracy by je w takim porzadku utrzymac.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies