Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

popcorn 15:11, 30 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Aniu! Dziekuje!
Wiem, mam spisane Twoje sliczne!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:23, 30 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jabłonki kwitną! Całe 2 u mnie


I szpalerowa:


Zainspirowana Danusiowymi maskami kupilam sobie doniczke do przykrecenia na murek - chyba na garazu zawisnie, przy laweczce (jak ja juz zakupie Taka - 10 zl na bazarku - wystawki z Niemiec:


Szkoda ze nie bylo 2, byloby symetrycznie
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 15:42, 30 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I tak fajna nawet ta samotna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 19:29, 30 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Samotna - w sumie do drugiej nie docierałoby światło, więc pewnie nic by tam nie urosło... więc niech będzie

Dzisiaj poustawiałam i wkopałam pergole w warzywniku. I stwierdziłam że gdyby były jeszcze 3 to starczyłoby miejsca. A tak jest 6 a nie 9 i dość rzadko. Fasola będzie miała dużo miejsca

Marchewka kiełkuje, groszek zielony nadal coś podgryza - nie widać co...
Bukszpany schną, 5 szt w obwódce będzie do wymiany. Już minął ponad tydzień od oprysków i podlewania florovitem, więc chyba są bez szans... chyba że je oskubać z suchych liści? Chyba tak zrobię, bo ile można obcinać... już są połowę mniejsze niż sąsiednie w obwódce... trudno:/

Morwa puściła listki, widać zawiązki kwiatostanów Ciekawe czy będą owoce - rok temu było może z 5 Uwielbiam owoce morwy. Przepyszne były w Turcji, końcem kwietnia. Jak je tam jadłam, moja morwa dopiero miała pączki z liśćmi, do kwitnienia jakieś 2 tygodnie

Fajnie że jutro wolne! Jedziemy na wieś do wujka, Będziemy robić pizze w piecu chlebowym - mniam
____________________
Mój nowy ogródek
ircia 20:16, 30 kwi 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Karola -gratuluję 200 stronki
Ślicznie u Ciebie -podziwiam cudne tulipany . Moje "zielone" wyglądają podobnie, więc mnie też troszkę rozczarowały.
Fajną masz córcię - podobna do Ciebie




____________________
Ogród Irci
popcorn 20:42, 30 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Irciu, dziękuję!
Zajrzę do Ciebie obejrzeć te zielone Gabi podobno podobna do taty, a najbardziej do... Teściowej
Mój Tato stwierdził że jest podobna do mnie, bo... ma 2 nogi

Fasola wokół pergoli zasiana Czekamy na wschody
____________________
Mój nowy ogródek
bociek 20:45, 30 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
popcarol napisał(a)

Modelka już ok - tu prezentuje kanciki i przyszły żywopłot z cisa




Hahahaha, ale artycha Rozbroila mnie ta Twoja modelka
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
popcorn 20:52, 30 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
właśnie płacze bo źle jej narysowałam "6"... idę jej poczytać i czas spać

pozdrówka!
____________________
Mój nowy ogródek
noemi 23:13, 30 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Karola dzięki za zdjęcia bukszpanów ... u mnie wygląda to podobnie jak u Ciebie ta druga co jest w doniczce ... jak chcesz zobaczyć to też umieściłam u siebie fotkę :

http://www.ogrodowisko.pl/watek/991-ogrod-magdalenka?page=89#post_5

o tyle mnie to martwi, że podlewałam ja florovitem i nic się nie rusza , no nic będę ja obserwować
____________________
ogród magdalenka
popcorn 08:35, 01 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cóż Noemi, pozostaje nam czekać... czarować nie umiem Też podlałam wczoraj florovitem kolejny raz, zobaczymy. Mam nadzieje ruszą się i będzie dobrze
Idę do Ciebie!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies