Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 12:37, 04 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7033
Do góry


Czerwona koniczyna na łące kwietnej



Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 12:36, 04 maj 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
ewsyg napisał(a)

Miniaturowa lipa się przyjęła.


Zaciekawiła mnie ta lipa.Do jakich rozmiarów ona dorasta i czy kwitnie ? już doczytałam. Muszę się za nią rozejrzeć, bo bardzo lubię zapach jej kwiatów. Ciekawa jestem, czy Twoja w tym roku zakwitnie. Na jakiej wysokości masz szczepioną?

U mnie na 120 cm jest miejsce szczepienia. Z kwitnieniem i zapachem się okaże w tym roku
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 12:36, 04 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7033
Do góry
Zagruntowałam łazienki, klatkę schodową, spiżarnię i garderobę. Żeby zrobić więcej musimy zakleić okna najpierw. Sprayem idzie to bardzo szybko



Haha

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 12:34, 04 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7033
Do góry
Wczoraj sadzone ogórki



Takie poletko



Czerwona piwonia



Pachnący różami, malowany bylinami 12:21, 04 maj 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
ewsyg napisał(a)

O jeżu! Jaki cudny łan niebieskości i fioletu
Ogród prawie wymarzony … 12:12, 04 maj 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Moje czaruchy- lowjam je ❤️





Moje miejsce na ziemi -początek 11:59, 04 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry
Front
Z widokiem na pisardii
Na conicową
Na hostowa
Dwa ostatnie na brzozową
Za drzwiami do ogrodu... 11:48, 04 maj 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Alija napisał(a)
Aniu, piękne niebieskości, biele i różowości w ogrodzie, bukiet i bukieciki wspaniałe. Masz po prostu talent, nie zawsze chęci
i trochę wiedzy wystarczą, trzeba mieć tę iskierkę.

Dziękuję Alicjo! No tak, trzeba mieć taki" syndrom niespokojnych rąk", które ciągle potrzebują coś dłubać
1 MAJA oczyściłam kercherwm i pomalowałam betonowe mebelki, były już bardzo zazieleniałe,

Malowałam rozcieńczoną farbą fasadową. Trochę przecierałam na mokro. Blaty przetrę trochę chyba papierem ściernym.
Ogród w malinówkach 11:16, 04 maj 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5720
Do góry
Maj to miesiąc azalii i różaneczników. Mam ich dosłownie kilka w przechowalniku między warzywami.

Azalie japońskie


Rhododendron




Zacisze Alicji 11:15, 04 maj 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1135
Do góry
Alija napisał(a)


Mireczko! Bardzo dziękuję, ścieżka rzeczywiście jest położona niżej, a placyk wyżej. W układanie ścieżek bawił się mój mąż, realizował swoje wizje.
Zapach jest obłędny, bzy i żółte azalie pachną niesamowicie.
Drzewiasta dziękuje.



Genialna architektura, powiedz eM-owi że się zachwycam!!!!
Układał na podsypce cementowej na stałe czy nie, bo wyglada bez cementu? I jak grubej podbudowie? Bo u mnie jest bardzo podmokły grunt i ciągle się zastanawiam co jest ważne żeby ścieżki po pierwsze,nie były ruchome i się nie rozłaziły, czy to tylko kwestia zabetonowania krawężników, a po drugie, aby jednocześnie nie zatrzymywać nadmiarów wody, aby mogła swobodnie odchodzić, Pewnie trzeba uwzględnić odwodnienie. U mnie to temat przyszłościowy, ale mam to w głowie cały czas. I chętnie bym się z doświadczeń innych dokształciła w tym temacie.
Ogród prawie wymarzony … 10:52, 04 maj 2025


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
A tu moje nowe nabytki - sesleria od Marty

Dziękuję - piękna jest





Dębowe zakątki 10:51, 04 maj 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
anabuko1 napisał(a)

A dziękuję Jolu bardzo
Staram się Robię to co kocham. Trochę ogród wiosenny jest nie do końca perfekt zrobiony.
Ale teraz muszę ogarnąć pbrazy do wystawy i będę już wolniejsza i zajmę się w wolnym czasie ogrodem.

A to moje konie dzisiaj ukończone i pędzą na piątkowy wernisaż



Ale progres ja tu widzę! Aniu gratulacje, nieźle ostrzysz pędzle
Zielony Chram 10:33, 04 maj 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
Darecka napisał(a)
Dzień Dobry zielone duszyczki!
Jeśli Wy też zamierzacie dzisiaj uczcić święto pracy w jedyny słuszny sposób, czyli ze szpadlem i konewką w ręku, to proponuję się do tego dobrze przygotować, zaczynając poranek od psiej jogi z instruktorką Sabą :


Ha, ha, bardzo lubię Twoje poczucie humoru i język wypowiedzi
Ja w środku i pomiędzy wersją Saby i Dupsika, równowaga musi być zachowana
Uzbekistański cyrk - ha, ha, dooobre
Kwitnące drzewka i inne roślinki - cudowne, jak cieszą oko kolory
Przypomnij na priva co tam na poskrzypkę, bo już unicestwiłam ze 40 sztuk a ciągle są...
Cudowna przemiana a właściwie rozszerzenie ogrodu, uwielbiam linie faliste no i masz wyjątkowo czysty ogród, ale to też zasługa dużego budynku gospodarczego, wszystko co potrzebne i niepotrzebne można tam wtochlić ciekawe że google nie ma w swoich zasobach słowa "wtochliłam" czy u Was jest w użyciu to słowo? Czy to jakiś twór endemiczny??
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 10:24, 04 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Piekne listki
Co sie czepiasz
Kazda odmiana ma troche inne

Rojodziejowa napisał(a)
Gosiu, dziękuję

Roociko, właśnie zastanawiam się też, czy moich nie przyciąć (tych 3), ale to już wyzwanie. Nie wiem czy nie byłaby potrzebna jakaś zwyżka.

Lidziu, postaram się pilniej fotografować moje otoczenie

Wiolu, dzięki. Misy raczej jako poidełka, ale chyba muszę je pomalować, bo to nie corten

Pati, niektóre pomidory mają takie liście, jakby niedorozwinięte… ale odbarwień nie ma.


Polon, Ewuś dziękuję bardzo

Monia obiecuję poprawę
Wymarzony sielankowy ogród..... 10:22, 04 maj 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Monia81 napisał(a)


Kasia a ja u Ciebie podziwiam ogród masz cudownie




Ostatnia fotka jak z bajki
Zacisze Alicji 10:10, 04 maj 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
mirkaka napisał(a)


Ujęcie wyjątkowej urody, ścieżka jakby w głębniku fantastyczna, piszesz że prowadzi do placyku, pokaż połączenie tych dwóch części Sama układasz takie urocze ścieżynki?
Lilaki , azalie, zapach pewnie już w całym ogrodzie się roznosi
Piwonia drzewiasta wyjątkowo piękne ma kwiaty


Mireczko! Bardzo dziękuję, ścieżka rzeczywiście jest położona niżej, a placyk wyżej. W układanie ścieżek bawił się mój mąż, realizował swoje wizje.
Zapach jest obłędny, bzy i żółte azalie pachną niesamowicie.
Drzewiasta dziękuje.

Kraina spełnionych marzeń 10:07, 04 maj 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2280
Do góry
A w tematach niebasenowych...

Stwierdziłam, że o tu:



między brzozą a magnolią spokojnie zmieści mi się jeszcze jakiś jarząb, najlepiej Fastigiata.
Pachnący różami, malowany bylinami 09:58, 04 maj 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
ewsyg napisał(a)


Jolu, ja również je bardzo kocham. Szykuje się róża Sibelius. Jestem z niej bardzo zadowolona, zbudowała ładny krzaczek i będzie dość wcześnie kwitła. Ładnie rozłożyła się na boki. Ona jest powyżej rododendrona.




Sibelius pięknie się prezentuje, mojego przycięłam i jest niewielki, ale też ma już pączki.
Też kocham róże, ale one nie zawsze odwzajemniają to uczycie.

Iryski cudne.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 09:42, 04 maj 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
dostałam takie drzewko



Sylwia, wiosna w Twoim ogrodzie jest przepiękna, kolorowa i pachnąca.
Drzewko bonsai bardzo ładne, kolejny smaczek do ogrodu.
Przy ścieżce 09:41, 04 maj 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry




Bardzo fajna, podoba mi się dziewczyny mają rację, że u Ciebie jest dużo ciekawych perełek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies