Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Grzebiuszka ziemna 22:43, 18 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Kordina napisał(a)


Uprzejmie donoszę, że kawiarenka rozpoczęła właśnie przed chwilą swoją działalność a to ze względu na gości wielkanocnych



Bożenko, tulipany piękne, inne kwiaty również, kawiarenka urokliwa, wpraszam się na kawę.
A poza tym wyłaź z tego dołka, słońce, kwiaty, wiosna, głowa do góry i do przodu, pozdrawiam serdecznie
i radosnych, spokojnych świąt życzę.
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 22:43, 18 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Stan szklarni na 18.04.


Dodatkowo donice
W kamiennym kręgu od początku 22:26, 18 kwi 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Przed chwilą przeszła potężna burza. Spadło ok 10 litrów wody na metr kwadratowy
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 22:04, 18 kwi 2025


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14148
Do góry
Amanogawa, pierwszy rok kwitnienia w moim ogrodzie. Nie wiem dlaczego - strasznie trudno ją sfocić tak, by prezentowała się na zdjęciu choć trochę tak pięknie jak w realu…
Glina i zielsko 21:36, 18 kwi 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13848
Do góry
Stoje nad garem bigosu i moge śpiewać...pada, ciągle pada...bo pada.

Dokupiłam narcyzów do sadzenia, bukiet narcyzowy teź na stole mam.

Wesołych Świąt wszystkim. Zdrowia, deszczu i udanego sezonu ogrodowego a dni świątecznych radosnych i rodzinnych .



Zacisze Alicji 21:31, 18 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zacisze Alicji 21:29, 18 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zacisze Alicji 21:27, 18 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Ale króluje satisfaction.

Zacisze Alicji 21:24, 18 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Biedronkowa Henry Kern wyrosła z małego patyczka.

Zacisze Alicji 21:20, 18 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Yellow lantren

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:19, 18 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Aaa zapomniałam Ci napisać Sylwuś, że o nasionach przy wizycie zapomniałam, ale wysiałam Ci ślaz Mystic Merlin.
O ile go będziesz chciała do swojej łąki.
Może jakby go tak wsadzić taką grupą np. 10 roślin, to da radę choć częśc?
Zacisze Alicji 21:18, 18 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Rozkwitły kolejne magnolie, Susan ma już spore rozmiary.

Ogród w malinówkach 21:17, 18 kwi 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5725
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)
Bardzo fajne te cebulowe różowości
Dziękuję
Ciężko to złapać, zdjęcie powyżej było z rana. A teraz dam z popołudnia. Te tulipany się otworzyły, a trawy falowały. Nie mogłem się napatrzeć
Ogród w malinówkach 21:08, 18 kwi 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5725
Do góry
Tulipany Exotic Emperor jeszcze w pąkach

Tulipany Foxtrot mnie zaskoczyły, najpierw jasnozielone, potem coraz bardziej malinowe. W sumie nawet mi pasują. Wyglądały jak zatopione w tych trawach.


A tak jest w donicach "L" przy tarasie

Ogród w malinówkach 21:04, 18 kwi 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5725
Do góry
Teraz sesja pod tytułem "drzewa":

Grab pospolity

Brzoza Doorenbos, w tle graby


Platany klonolistne Alphen's Globe



Ambrowiec amerykański

Ogród w malinówkach 20:59, 18 kwi 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5725
Do góry
Przesadzane truskawki różnych odmian, nawet nie wiadomo jakie

Trochę gęsto posadzone, ale trudno.
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 20:31, 18 kwi 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7042
Do góry
Dwie rączki chwastów dalej i 2h palenia dotarliśmy do warstwy sprzed dwóch lat. Połowa spalona, jeszcze któregoś dnia powtórzymy, może.

Ale fajnie jest odgruzować działkę trochę. Rabata przy wejściu czystsza o podagrycznika (choć to bardzo nierówna walka). I góra ściętych miskantów, malin i jeżyn.

To dzisiejsze zakupy plus hosta z działki



Hakone muszę wykopać żeby je oczyścić bo przegrywają z chwastami

Znowu na wsi 19:29, 18 kwi 2025


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Deszcz na pewno potrzebny chociaż ciutek popadało kilka dni temu. Magnolia rośnie na rabacie po prawej stronie tarasu, w tej dalszej niższej części. Trochę dalej jest kratka z twoja trzmieliną coloratus. Przy okazji robienia zdjęć magnolii uwieczniłam mikrodywanik sangwinarii. Dzisiaj pięknie rozkwitła.







Tulipany się postarały

W moim małym ogródeczku II 18:52, 18 kwi 2025


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Dorota321 napisał(a)

Ostatnio robię duże kwiaty z krepiny, mają być dekoracje w altanie, co o tym sądzisz?


Bardzo ładne kwiaty z krepiny, na pewno będą pasowały do romantycznej altany. Deserek do zgapienia . Też robię, ale nie mam takich zdolności do upiększania jak ty.
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 18:48, 18 kwi 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2281
Do góry
mrokasia napisał(a)


Kasiu, czy to kwitnące na biało po prawej to jakaś kalina? Burkwooda?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies