Grzebiuszka ziemna
22:43, 18 kwi 2025
Bożenko, tulipany piękne, inne kwiaty również, kawiarenka urokliwa, wpraszam się na kawę.
A poza tym wyłaź z tego dołka, słońce, kwiaty, wiosna, głowa do góry i do przodu, pozdrawiam serdecznie
i radosnych, spokojnych świąt życzę.