Ogród niby nowoczesny ale...
10:56, 14 lip 2019
Madzia ja jestem tradycyjnie urzeczona!
Twoja grabowa zrobiła już swoje w moim ogrodzie
Stipa na ścieżce wygląda świetnie
O werbenie długo myślałam i właśnie podsunęłaś mi miejscówkę
Jak ona super wyglada z KF! I z tamtej strony domu nawet wysiewanie nie będzie mi przeszkadzać.
Muszę popytać o siewki.
Reasumując jest cudnie! Bardzo podoba ni się Twój podział na ogród reprezentacyjny i warzywny.
Dwa światy