Witam
szukałem rozwiązania problemu i tu trafiłem.
Zawiała i i to zrobiło z drzewa da się uratować
Przyciąć tak i spróbować pomoczyć pień na śruby wkręcić czy ścisnąć ?
Śliczna ta żółta hosta pamiętasz jak się zwie?
I ten przetacznik między cisami, taki kobaltowy
Ostatnio kupiłam sukienkę w takim kolorze
Wiosną chyba tam rosły anemony?
Wczoraj miałam spokojny deszcz, ładnie i długo padało. Ochłodziło się, ale miałam nie schowane kompozycje donicowe z pelargoniami i teraz wyglądają koszmarnie. Teraz sobie przypominam dlaczego przez tyle lat nie kupowałam pelargonii.
Moja edenka nie pachnie, może jakaś tylko delikatna nuta zapachowa, ale słabiutko wyczuwalna.
Na Elfie i innych różach nie ma już kwiatostanów, pościnałam wszystkie poniżej pierwszego listka. Zaczynają kwitnąć następne róże i lilie. Wczoraj też miałam mocny deszcz, ale bez wiatru na szczęście. Zdjęcia wklejam jeszcze z przed ulewy, ale już zaczyna się robić kolorowo.
Beatko,dziękuję Bardzo mi miło słyszeć tyle miłych, pochlebnych słów.Czyli moje starania nie na darmo...
Beatko jak chcesz zrobię Ci spis róż które mam.Teraz trochę podpisywałam fotki.
Bouquet Parfait:
W pełnym słońcu i w pełni rozkwitnięta wydaje się być kremowa,wręcz biała