Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w Klein Kottorz 16:41, 20 cze 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
daszum napisał(a)






Danusiu, a te zielone duże kępy - co to jest? Nie mogę rozszyfrować, a bardzo ładnie wyglądają
Gęsto już masz, fajnie
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 16:40, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
A teraz z serii znajdź różnicę I nie mówię o soczystości zieleni, bo ze względu na suszę może dość znacznie się różnić






Kasia, ja lubię kulkowiska, ale to powinnaś koniecznie powiększyć.
O jakieś 50 cm z obu stron tej kuli dużej.
Przepraszam
Mój ogrodowy pamiętnik 16:34, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
I znowu te nudne róże .







Zielony zakątek z Antonówką 16:34, 20 cze 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
Troszkę mam zaległości, na początek zakątek leśny


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 16:34, 20 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21524
Do góry
Piękny instruktaż . Sadzenie w tak przygotowanej ziemi to sama przyjemność - kopiesz dołek, wsadzasz roślinę, zakopujesz i gotowe .


Johanka77 napisał(a)


A burza nadciąga....



Asiulka, a nie myślałaś by nieco powiększyć tę narożną rabatę pod brzozami???
Katalpa - Catalpa 16:33, 20 cze 2019

Dołączył: 20 cze 2019
Posty: 1
Do góry
Witam
szukałem rozwiązania problemu i tu trafiłem.
Zawiała i i to zrobiło z drzewa da się uratować
Przyciąć tak i spróbować pomoczyć pień na śruby wkręcić czy ścisnąć ?
Doświadczalnia bylinowo-różana 16:32, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Anda napisał(a)
Widoczki i takie tam



Śliczna ta żółta hosta pamiętasz jak się zwie?
I ten przetacznik między cisami, taki kobaltowy
Ostatnio kupiłam sukienkę w takim kolorze
Wiosną chyba tam rosły anemony?
Ogród wśród pól i wiatrów 16:32, 20 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Kawa napisał(a)
faktycznie szpaler bonicowy ślepa ja
no chyba nie wytrzymam i przyjade do ciebie hmmm
wq przyszłym tygodniu


Przyjedź
Wstępnie jesteśmy umówione, a szczegóły dogadamy przez tel.
Buziaki


Przerwa na kawę... 16:31, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
inka74 napisał(a)
Dziewczyny, chyba znalazłam idealny materiał do wykończenia tyłu!!! Kostka bazaltowa cięta z 2 stron. Jest boska. Teraz tylko wykonawcę potrzebuję dobrego.


O fajna!!!
Gdzie ją znalazłaś?

Ja to wykonawcę ma, tylko z materiałem kłopot...
Przerwa na kawę... 16:30, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
inka74 napisał(a)
Muszę jeszcze jeden widoczek i kielichowca Aphrodite zostawić bo bardzo je lubię.

Tak mnie wita moje pudełeczko po ciężkim dniu pracy

Nie chce mi się z niego wychodzić.



No powiem Ci! Jest do czego wracać...
I jakie to jest przyjemne
W moim małym ogródeczku - Dorota 16:25, 20 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
O kurcze to chyba ta burza co ją goniłyśmy wracając do domu, sporo nalało, ale i wiało silnieZa to rośliny i trawnik podlało. Do nas teraz chmura od Krakowa idzie kolejny raz boję się co to będzie, potrzebuje tylko spokojnego deszczu i nie bardzo długiego
Wczoraj miałam spokojny deszcz, ładnie i długo padało. Ochłodziło się, ale miałam nie schowane kompozycje donicowe z pelargoniami i teraz wyglądają koszmarnie. Teraz sobie przypominam dlaczego przez tyle lat nie kupowałam pelargonii.

Moja edenka nie pachnie, może jakaś tylko delikatna nuta zapachowa, ale słabiutko wyczuwalna.





Mój ogrodowy pamiętnik 16:21, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry





W moim małym ogródeczku - Dorota 16:16, 20 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Roza Elfie CUDNA Mysle, ze po nawalnicy juz sladu nie ma? U mnie pare dni tez tak wyglądalo ale szybko jakos sie ogrod pozbierał a teraz juz znowu susza dokucza i tez trawnik miejscami wypalony. Koszmarna jest ta pogoda Pokaz jak tam ogrod wygląda. Pozdrawiam
Na Elfie i innych różach nie ma już kwiatostanów, pościnałam wszystkie poniżej pierwszego listka. Zaczynają kwitnąć następne róże i lilie. Wczoraj też miałam mocny deszcz, ale bez wiatru na szczęście. Zdjęcia wklejam jeszcze z przed ulewy, ale już zaczyna się robić kolorowo.




W ogródku emerytki 16:13, 20 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Dzisiejszy wschód słońca przyniósł deszcz, nieduży, ale podlał rośliny

Za drzwiami do ogrodu... 16:12, 20 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Betka napisał(a)
Aniu Ty z Krzysiem jesteście wspaniałymi gospodarzami!! Ugościliście nas naprawdę mega !!! Super że prezent wpasował się w ogród Wasz ogród zapiera dech w piersiach ja jestem pod ogromnym wrażeniem róż wyszukanych najpiękniejszych !!! Detale które goszczą w ogrodzie są tak cudne że nie mogłam oczu oderwać od rabat Cieszę się że poznałam 3 cudowne ogrodowe kobiety Strasznie się cieszę że dzisiaj mogłam nacieszyć oczy takimi pięknymi widokami

Beatko,dziękuję Bardzo mi miło słyszeć tyle miłych, pochlebnych słów.Czyli moje starania nie na darmo...
Beatko jak chcesz zrobię Ci spis róż które mam.Teraz trochę podpisywałam fotki.
Bouquet Parfait:

W pełnym słońcu i w pełni rozkwitnięta wydaje się być kremowa,wręcz biała
W moim małym ogródeczku - Dorota 16:08, 20 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Dorotka ta trawa wszędzie jest w sklepach ogrodniczych. Jak masz obi, jakimkolwiek sklepie ogrodniczym. Nasiona trawy firmy Substral samozagęszczająca się zobacz w internecie i pokaż synowi.

Pozdrawiam
Znalazłam na internecie zamówię sobie, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Bardzo się cieszę z informacji o takiej trawie.




W ogródku emerytki 16:08, 20 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry



Mój ogrodowy pamiętnik 16:07, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Ale inne kolory też się gdzieniegdzie pojawiają.



W ogródku emerytki 16:06, 20 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Wacku, dzięki
Ta inność roślin obudziła u mnie chciejstwa, chciałabym " przygarnąć " część z nich
Dla odmiany moje widoczki.



W moim małym ogródeczku - Dorota 16:03, 20 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Pięknie i piękne połączenia roslin.
A ta roza niebieskim clemkiem ( wiesz może co to za odmiana ?) to edenka ??
Świetny duet.
Tak to edenka Też pomyślałam , że z tym granatowym clematisem tworzą świetny duet. Za pochwałę dziękuję.




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies