Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 13:07, 23 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
MirellaB napisał(a)
Pomarańczowa azalia żaróweczka piękna. Mam taką samą. W zeszłym roku pięknie kwitła jak Twoja, a teraz przez wiosenne mrozy zmarzła



Twoja zmarzła a moja właśnie gnije od deszczu Następny spektakl za rok
Podglądam Mirellko twój ogródek, mnóstwo inspiracji! Czy to o Tobie Toszka wspomniała, że zamieniłaś jednak żwirek na korę? Dumam nad rabatowymi remontami i wciąż mam dylemat, czy żwirek czy kora.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 14:21, 23 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ale strumyczki deszczowe u Ciebie, rzeczywiście wam podlało. Trzymam kciuki za koniec deszczu...

Z rodkami to może rzeczywiście racja, że teraz jakieś delikatniejsze produkują...
____________________
Nallar 17:53, 23 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Trafiłam i do Ciebie Iwonko. Spacer w tak pięknych okolicznościach przyrody i mozliwość poznania Ciebie to czysta przyjemność.
Pozdrowionka zostawiam i dużo słonka życzę
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
MartaCho 20:00, 25 maj 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Cześć Iwonki,
wpadam przywitać się u Ciebie w to piękne popołudnie! Wreszcie przestało nam padać, już wszyscy mieli dość tego deszczu, prawda? U nas całe szczęście bez większych zniszczeń.
Będę chętnie śledzić Twoje zmiany, wieczorkiem zapoznam się lepiej z całym wątkiem
Ps. Odnośnie żwirku ostatnio czytałam na jednym z wątków, że bardzo ciężko się go czyści z liści i igieł jesienią...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Iwonka 15:33, 27 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
8 -letni Buk "Purpurea Tricolor" Cudny, prawda Jesteś Effcia gotowa na takie rozmiary Wysokość ok 6 m. Rzadko przycinany, pokrój mocno ażurowy.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 15:35, 27 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Nallar napisał(a)
Trafiłam i do Ciebie Iwonko. Spacer w tak pięknych okolicznościach przyrody i mozliwość poznania Ciebie to czysta przyjemność.
Pozdrowionka zostawiam i dużo słonka życzę


Okoliczności poznania miałyśmy cudne... Pogoda wymarzona... Naładowaliśmy baterie w tych Wojsławicach Jakie chciejstwa przywiozłaś?
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 15:40, 27 maj 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
MartaCho napisał(a)
Cześć Iwonki,
wpadam przywitać się u Ciebie w to piękne popołudnie! Wreszcie przestało nam padać, już wszyscy mieli dość tego deszczu, prawda? U nas całe szczęście bez większych zniszczeń.
Będę chętnie śledzić Twoje zmiany, wieczorkiem zapoznam się lepiej z całym wątkiem
Ps. Odnośnie żwirku ostatnio czytałam na jednym z wątków, że bardzo ciężko się go czyści z liści i igieł jesienią...


Witam Martuś Pogoda nam się poprawiła, możemy działać w ogrodzie Zazdroszczę tworzenia nowych rabat, rady Toszki i pozostałych dziewczyn bezcenne. Ja też skorzystam, coraz więcej poprawek mam w planach. Żwirek jest piękny tylko na początku, dlatego tak ważny jest wybór koloru aby w miarę upływu czasu ładnie się starzał. Ważna jest też frakcja, nie może być za drobny ani za gruby. Odkurzacz do czyszczenia się przydaje, ale ręcznie też trzeba wybierać resztki. W ogrodzie nigdy nie ma miejsca na nudę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Katkak 16:02, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Iwonko moj tricolor będzie mocno odchudzany
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:24, 27 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
A ja mojego puszczę samopas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 17:37, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
A ja mojego puszczę samopas

Mój się nie zmieści, musi być fit
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies