Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Działka prawie w Borach Tucholskich 17:21, 13 gru 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
była kolorowa przeszłość teraz aktualna szara rzeczywistość
serbski Pendula .....................................................................daglezja Graceful Grace


świek kłujacy Lucke Strike
...uDany ogród 17:18, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Dzięki bardzo


Cała przyjemność po mojej stronie

W ogródku emerytki 17:01, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry



W ogródku emerytki 16:59, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry


W ogródku emerytki 16:56, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Pozazdrościłam Agacie i też obfociłam ogród



...uDany ogród 14:47, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Czy mogę Danusiu skopiować? plis ależ cudne ujecie


Proszę bardzo

Choroby i szkodniki jodeł, jodła - Abies 14:08, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
I jeszcze takie


Jodła rosła u mnie 10 lat / kupiona miała ok. 1,5 m /, posadzona w ziemi podwórkowej, kamienistej ,a więc kiepskiej / wcześniej rosły tam sumaki /.
Przez pierwsze dwa lata wszystkie wtedy posadzone iglaki były regularnie podlewane i nawożone / nawozem do iglaków /.
Potem już tylko deszcz i sporadycznie nawóz, nie było zalegania wody i przenawożenia.
Słońce wschód - południe do godz. ok. 15.
Choroby i szkodniki jodeł, jodła - Abies 14:06, 13 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Witaj Mazan
Zrobiłam takie zdjęcia, może coś z nich uda Ci się wyczytać.


Księżycowy... 10:48, 13 gru 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry













Księżycowy... 10:47, 13 gru 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry










Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje 09:24, 13 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Wczoraj uszylam i wyhaftowalam na slub kolezanki z pracy

...uDany ogród 09:19, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)
Danusiu

Buduj piękny domek zrobisz to na pewno cudnie ponieważ masz talent super :
Dla Ciebie troszkę mojego lata



Kochana dziękuję za wsparcie i dobre słowo!
I jeszcze takie piękne kwiaty. Bardzo mi miło, jesteś kochana

To ja dla Ciebie te mam lato Buziaki!

Ranczo Szmaragdowa Dolina 09:16, 13 gru 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Sylwuś witam i macham o poranku miłego dnia
Troszkę lata dla Ciebie


...uDany ogród 09:13, 13 gru 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Danusiu

Buduj piękny domek zrobisz to na pewno cudnie ponieważ masz talent super :
Dla Ciebie troszkę mojego lata

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 09:08, 13 gru 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Witaj Koliberku

Tak ta teź ,niooo to czekamy do wiosny

I te teź ups

Zielona przestrzeń 09:07, 13 gru 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Pięknego poranku Koliberku

Dla Ciebie tak to kolejna z tych
Szmaragdowy Zakątek 08:52, 13 gru 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Nikita napisał(a)
jolanka – było ciężko, ale akcja pod kryptonimem „szafa” zakończona sukcesem. Wyszło nawet fajnie.






Brawo TY !!
...uDany ogród 08:37, 13 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
gobasia napisał(a)


zazdroszczę takiej zimy ,piękna sceneria bajkowa.Mnie nadal zima omija ,jeszcze śniegu nie było
..może dziś przyjdzie?


Dzisiaj kolejny zimowy dzień, ale już głoszą w prognozach mocne ocieplenie i na świata ma być podobno +8 stopni. Wolałabym śnieżną zimę i niech mrozi teraz, a nie na wiosnę
Miło mi bardzo, że zajrzałaś i że Ci się podoba mój zimowy świat Dziękuję!

Ogródek z futrzakami i kamieniami 08:37, 13 gru 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Ewik napisał(a)






Cudnie wyglądają te obrazy Zasuszone kwiaty hortensji dodają uroku Ja też nie obcinałam
...uDany ogród 08:28, 13 gru 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
dana1s napisał(a)


Gosiu uwielbiam ośnieżony świat, bardzo mi się podobają takie białe kubraczki na roślinach
Dziękuję, to miłe co napisałaś!
U nas trochę się stopiło w ciągu dnia, ale teraz znów sypie.



zazdroszczę takiej zimy ,piękna sceneria bajkowa.Mnie nadal zima omija ,jeszcze śniegu nie było
..może dziś przyjdzie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies