Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 19:57, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
violaskom napisał(a)
Aniu, dzięki za info o hibiskusie. Ta niedźwiedziówka jest śliczna, strasznie mnie kręci robienie zdjęć wszystkim bzykom, ale tylko jak tylko wezmę aparat to odlatują! U mnie w petuniach często pojawia się fruczak gołąbek. Jest cudny, ale nie chce sobie zrobić zdjęcia.

Wiolu nie ma za co.
Oj to trzeba tylko i nieustanie próbować robić owadom zdjęcia.
I pomału się do nich zbliżać W końcu się uda
A furczak jest bardzo ruchliwy i szybki.Ja już go dawno widziałam.
Okno na ogród 19:52, 24 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Toszka napisał(a)


Widziałam, że u Małgosi pytałaś się o ogrodówki.
Co chcesz wiedzieć? I podstawowe pytanie: Jakie masz gatunki, odmiany?


Toszko, mam:
1. 2 szt. przecudnej urody (zeszłorocznej) kremowolimonkowe, które potem zbialały:



2. Kupioną w tym roku białą, który teraz zzieleniała:

3. Również tegoroczną, kremową, na razie nie zmieniła koloru.

Nazw nie znam.

Co zrobić, żeby kwitły? Takie wściekle różowe zakwitły (oddałam je w dobre ręce), a te 2 szt. (poz. 1) nie.



Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 19:51, 24 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Tajemniczy Ogród 19:42, 24 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Że też moi sąsiedzi nie mają pojęcia o użyteczności kredek.
Widoczki piękne. U mnie zaczyna kropić.

U mnie właśnie pada
Kreda u nas schodzi w ilościach hurtowych. Są bazy, stacja paliw, warsztat,nawet McDonald
A tak siedząc natchnęło mnie, żeby przy ogrodzeniu, w tym szpalerku róż posadzić trzy ładne liściaste drzewa, pasujące jakoś do reszty Znowu będę drzew szukać Trochę osłoniłoby mnie to od sąsiadki z naprzeciwka, choć sympatycznej bardzoO w tym miejscu pod frontowym ogrodzeniem:

Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 19:40, 24 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 19:22, 24 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pamiętajcie o ogrodach 19:18, 24 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Wiosną dokupuję jeszcze przetaczniki. Te po kwitnieniu poobcinałem i tak mi na nowo zakwitły. A kwitną od maja do teraz.





Uwielbiam trawy

i dama w ogrodzie
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:18, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
i fragment małej rabatki okalającej taras z drugiej strony





koniec do zobaczenia we wrzesśniu
Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 19:17, 24 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:16, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry


Tajemniczy Ogród 19:16, 24 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Dziś widoczki ze schodów wejściowych. I tak siedziałam i patrzyłam na rysujące kredą dzieciaki I słońce tak pięknie świeciło.

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:13, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
lawenda jeszcze nie obcięta a to juz chyba czas był



Nasz ogród - Kasia i Tomek z Radkowa 19:11, 24 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Agieszko z przyjemnoscia

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:10, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
no i trochę nudy śmietankowej





Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:07, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
fragmenty kwiecia na froncie co to był trawnikiem jeszcze wiosną


kolejna podmianka juz pokazywana - hosty i ice dance padnięte zastąpiły teraz hackonki i jest lepiej

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:05, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
troche podmian w tym roku zrobiłam np zamiast padniętch po zimie zawiców jest molinia ED
a kostka grabowa zaczęła w końcu przypominać kostkę to próba jakby ćma zeżarła bukszpany bedzie czym zastąpić


Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:04, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
smiałek - tu rosną dwa...jeden soczysto zielony a drugi w rdzy/suszy...jeden obok drugiego...
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:03, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
na tarasie nowy domownik bananowiec zażywa kąpieli słonecznych póki czas


Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 19:00, 24 sie 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
kilka migawek z sierpnia bo sie kończy, kto chętny to zapraszam


będąc w temacie ławki - idzie opornie bo równolegle na tyłach idzie druga rzecz- gospodarczy domek..w końcu klon bedzie miał tło


Ptasi gaj 18:49, 24 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Poranek poruszylam trawe unosily sie kleby pyłu kwiatowego i takie foty










Moje są dopiero dwuletnie mam nadzieje, że też będą kiedys mi dech zapierać jak Twoje teraz.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies