Pięknie!!!! No cóż, po raz kolejny potwierdza się, że cierpliwość to cnota dobrego ogrodnika. Chyba tez pomyślę o obeliskach do róż. Piękne masz hortensje. Z resztą u Ciebie o każdej porze roku jest pięknie. Trawnik soczysty, zielony. Nie masz na nim chwastów?. Muszę rez pomyśleć o cebulkach. W końcu"moje" kreto-nornice muszą cos jeść