Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:53, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



i takie zachody słońca mamy
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:46, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

dwa borda, a każde inne


Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:43, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


trawki dopiero teraz się pozbierały ice dance zawsze wiosną kiepsko u mnie wyglądają

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:40, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Ogród z rzeźbą 21:38, 10 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Taka humoreska z urlopu - można mieć w oknie kwiatki w skrzynkach:





ale niektórzy wolą tak



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:36, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ogród z rzeźbą 21:34, 10 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Basiu na tej fotce widać głównie Honeydew. Mam nadzieję, że wrzesień będzie jakiś normalny i w miarę ciepły, coś się uda podgonić.

Jewelki w tym roku bez traw (bo zdechły zimą):


Kasiu ależ proszę Cię, no nie widziałaś na żywo

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:33, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Podwórkowa rehabilitacja 21:32, 10 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Gaury z trawkami i krwawnicami zachwycają.

Mnie też Bogdziu plus szum strumyka i można odpoczywać.
Pozdrawiam Marcinkami, bo już zaczynają.


W moim małym ogródeczku - Dorota 21:29, 10 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
A pić się chce, tylko dla spostrzegawczych.

Nie znam nazwy tych ptaszków, ale były bardzo zdesperowane i nawet ja im nie przeszkadzałam tym że chodziłam blisko.





Podwórkowa rehabilitacja 21:29, 10 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Reniu piękne fotki.

Takie lekkie, subtelne, zwiewne.
Chyba taki sam przetacznik mam.
Nie wiedziałam ,że gaura taka delikatna w kwiatach
Pozdrówki zostawiam



Dziękuję też mi ta zwiewność bardzo się podoba. Będę chciała to powiększyć.
Falujące na wietrze rozplenice Hameln i gaury działają mocno uspokajająco

Mój przetacznik to Red Fox.
Również pozdrawiam serdecznie.


Gożdzikowa - wiejski ogród 21:28, 10 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
gobasia napisał(a)
Zobaczcie takie ptaki dziś krąża nad naszą wsią ..te sfocone to 4 okrążenie w tej chwili przelatują znowu ,,i tak co5min[img od stroy zach biorą zakręt nad naszym podwórkiem... size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/171/1712132/original.JPG[/img]




Pewnie ćwiczenia na defiladę. Masz gdzieś jednostkę lotnicza w obrębie 100km.
Ćwiczą zawrotami. Pewnie pola już po żniwach.
Zakłócają ci bloga ciszę.

U mnie każdego roku po defiladzie też helikoptery fruwają nad działka. Naruszają moja przestrzeń powietrzną.
Ukojenie 21:28, 10 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
zoja napisał(a)
Cos Wam pakaze

-wiosna - zarosniete dzika roza, ktora miala oslaniac przed spacerowiczami z psami w lesie


-przed chwila - roza wycieta, spacerowiczow nie widac, garaz-blaszak sasiadow takze powoli znika




Czekalam na to 3 sezony i wreszcie sie udalo

Teraz na miejsce rozy wiosna wprowadze hortensje bukietowe i zrobie konkretna rabate juz sie ciesze

Pięknie!!!! No cóż, po raz kolejny potwierdza się, że cierpliwość to cnota dobrego ogrodnika. Chyba tez pomyślę o obeliskach do róż. Piękne masz hortensje. Z resztą u Ciebie o każdej porze roku jest pięknie. Trawnik soczysty, zielony. Nie masz na nim chwastów?. Muszę rez pomyśleć o cebulkach. W końcu"moje" kreto-nornice muszą cos jeść
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:27, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:25, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
i na rabatę



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:22, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


w jedną i w drugą stronę

W ogródku emerytki 21:21, 10 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
gogo napisał(a)
Niedawno skończyłam plewić podjazd i odkryłam to. Wczorajsza ulewa zrzuciła mi kamień z murka na podjeździe, a tam jest takie pionowe mrowisko!



Mrowisko rewelacja ! Przyłóż szybę i będziesz mogła podglądać życie mrówek
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:19, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
irgę muszę okiełznać bo strumień zarasta

i takie troszkę inne kwitki


Ogród pod lasem 21:18, 10 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
UrsaMaior napisał(a)




Czy to Pastelgreen?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:16, 10 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


coś mi ogórecznik objada

kolejny wrzos zakwita
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies