Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Tu ma być ogród :) 20:23, 15 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
lindsay80 napisał(a)


Ania, brawo! Dobry strzał - Pan z F napisał, że to Mary Ann - niezła jesteś

I na Twoją prośbę szklarnia z dziś - widać, że tylko ten krzak przy wejściu sięga sufitu, reszta jeszcze spoko.





No to się cieszę że trafiłam. Raz na ruski rok to i mi uda się zabłysnąć spostrzegawczością
Pomidory masz też duże. Ja już takim wielkim to obcinam czubki bo to trzeba jeszcze 3 liście nad zawiązkami zostawić więc stwierdziłam że już nie dadzą rady się pomieścić bo po trzecim liściu zaraz puszczają kolejne kwiaty - i tak w kółko.
Na przyszły rok planowana jest szklarnia bo nie mieszczę się między rzędami. No i raczej na jeden pęd będę prowadzić bo miałaś rację- na dwa to za ciasno.
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:20, 15 lip 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry


Katalpa - Catalpa 20:19, 15 lip 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Jakub ciężko powiedzieć ale aż tak źle to nie jest



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:14, 15 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Milka napisał(a)

Współczuję bólu barku i suszy.
niemniej, ogród stale zachwyca, pełno perełek. Ożanka cudowna, doniczki też
U mnie też cięcie do tyłu, zresztą cały ogród wymaga roboty, ale nie ma jak, to się nie stresuj kochana, bo na ogród patrzymy, jako na całość, a u ciebie jest na co patrzeć

Trzymam się Irenko...doszedł jeszcze lewy nadgarstek, jestem na środkach przeciwbólowych i tak
ruszam do ogrodu....wieczorem masuję sobie kręgosłup na piłce FitBaal

W ogrodzie nic nie przybywa byleby nie ubywało...pomału wycinamy stare jałowce w końcu eM się
przekonał jak ciachnęłam mu krzaka przed nosem od razu dojrzał coś więcej

i wyciął 7m skayrokety...pamiętasz te co się zimą już przewracały...tylko pniaczki zostały, w. Camperdownii
teraz ładniej się prezentuje
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:07, 15 lip 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 20:03, 15 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1896
Do góry
Mirkowy ogród (początki) 19:50, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Warzywka omidorki,fasolka,cukinia,ogoreczki.


Sezon 2017 u Hanusi 19:50, 15 lip 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziś lajtowo w ogrodzie, była nawet kawka z sąsiadami.

Mirkowy ogród (początki) 19:46, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Muszę jeszcze szkółką sie pochwalić.Mam nadzieję że nie macie dość

Rozplenica Moudry




Turzyca



Pegasus

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 19:32, 15 lip 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
alis napisał(a)
Pięknie Asieńko! Cudo będzie, jak się wszystko rozrośnie.


Mam nadzieję. Czekam na te kosmosy i jeżówki, aż będą bardziej spektakularne



LeŚnicZaNka 19:31, 15 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Mirkowy ogród (początki) 19:26, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Trawkowo
Rozplenica Black.




Kłosownica przecięta tydzień temu zaczyna odrastać.



Hameln

Mirkowy ogród (początki) 19:19, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Czas Rudbeki

Mirkowy ogród (początki) 19:16, 15 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Witajcie
Dzisiejsze fotki w deszczu.Na ziele nie patrzymy.

Ogród Loczka 19:03, 15 lip 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 18:56, 15 lip 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Wyściółkowałam w końcu brzozową.
W tygodniu była Teściowa i wypieliła, więc było ułatwienie
Posadziłam trzy brakujące Hakone na boku. Jedną z tych z przodu musiałam wykopać i oczyścić z trawy. Masakrycznie wrosła w nią, więc musi zacząć od nowa

Ukojenie 18:11, 15 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Widok z wiezy na Sw. Krzyzu:

Ogródek w którym klon osłupiał:) 17:59, 15 lip 2017


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Do góry
Trochę zdjęć z ogródka...
Ogródkowe rewolucje 17:58, 15 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Do góry
Dziewczyny coś zaplątało mi się w jeżowce? kwiatek czy chwast?



Niedługo kwitnąć będą lilie, też sentymentalne

Nowe pąki na rodach



I w to miejsce poszukiwane drzewo, ale niezbyt duże, lub takie co korzenie idą w dół, żeby murku nie rozwaliło. Miejsce od tui do metalowego grzybka.
Grujecznik na pniu zwykły, czy grujecznik na wysokim pniu pendula, judaszowiec forest pansy, i więcej pomysłów nie mam. Chciałabym, żeby ładnie na jesieni się przebarwiało. Wiem, że u mnie grujecznik i judaszowiec może przemarzać, najwyżej pnie będę włókniną okręcać. Co doradzicie? albo macie inne propozycje?



Ogródkowe rewolucje 17:56, 15 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Do góry
Toszko, ja jestem otwarta na wszystkie pomysły. A w których miejscach widziałabyś tą hakone?

W ogródku nic szczególnego się nie dzieje. Czekam na gracki i wrzośce, będę miała je na początku sierpnia, więc kolejne rabatki się zapełnią.

Poza tym nie miałam pomysłu na tą rabatkę z piwoniami , więc wszystko oddałam sąsiadowi
Było:



Jest:



Jak się rozrośnie to mam nadzieję, że będzie ładnie. Tylko teraz jak patrze na to zdjęcie to się zastanawiam, czy nie ładniej byłoby gdybym pod ścianą posadziła jakieś miskanty, potem dopiero berberysy, a na końcu niskie trawki, co myślicie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies