Ogród z łezką II
19:02, 09 kwi 2016
I nieprzerwanie walczymy z nornicami. We wtorek znalazłam z 10 dziur koło róż, dzisiaj następne 4...nie dają za wygraną wstręciuchy!
Za miłorzębem i trzmieliną widać pusty pas po wrzosach (ciągnie się dość kawałek, za huśtawkę;wykopaliśmy ponad 50 wrzosów i jeszcze nie mam tam kory)...czy dam radę wytrzymać tak do nowych wrzosów w sierpniu???