Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :)
21:24, 06 kwi 2012
Aniu to przylaszczka a nie fiołek. Ja nie chciałam się z Toba sprzeczac gdzie jest zimniej u Ciebie czy u mnie ale teraz juz wiem. U mnie nawet nie ma co marzyc o kwiatkach barwinka czy chocby o jego paczkach ani o listkach tawuły . Jutro zrobię zdjęcia tych roslin to sama zobaczysz. Co do rh Calsap to pewnie Ci zakwitnie ale jest chory i jak się za niego nie weźmiesz to możesz go stracic. Opryskaj kilka razy z kilkudniowymi przerwami wodą z florowitem do roślin iglastych pomieszanym z florowitem ogólnego stosowania i jesli deszcz nie pada to podlej ale ma padac to może nie będzie trzeba. Podlewając powinnaś dodac do wody najlepiej Previkur Energy albo Brawo 500Sc albo Biosept mozna nimi tez opryskac roślinę.Nie zlekcewaz tego bo to jest konieczne.
Zdrowych i wesołych Świąt w rodzinnym gronie.
Zdrowych i wesołych Świąt w rodzinnym gronie.