Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały, zielony świat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały, zielony świat.

agniecha973 15:59, 28 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Tak, musiało to być po rozmowie ze mną, bo mówiła, że jeszcze komuś wysłała. Najpierw zaczęła rozmowę, ze przeliczyli wszystko, sprawdzili i to na pewno ta tawuła. Ale ja się uparłam, że to nie te listki to na pewno nie tawuła i już nie dyskutowała. Zaproponowałąm jej wymianę na runiankę, bo tą u niej kupowałam i mogłam wziąć więcej, albo przelanie pieniędzy na konto. Wybrała to drugie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale wydaje mi się, że będzie OK. Oni się coś nie orientują co mają. Ale masakra.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Basiaw 16:05, 28 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Agnieszka, a co z tym co Ci przysłali? Będziesz znowu odsyłać? Co innego jakiś przedmiot, można słać w te i z powrotem, ale rośliny w i tak dośc marnej formie?
Ja na razie czekam na informację, co to ich zdaniem jest a jesli pięciornik, to jaki kolor. Wyciągania tych roślin z ziemi i odsyłania jakoś sobie nie wyobrażam, ile to czasu, żeby to jakos spakować i zawrócenie gitary z bieganiem na pocztę.
Swoją droga na tak niekompetentnych sprzedawców roślin to ja jeszcze nie trafiłam...

Ewciu, z czym ruszyłam, z tym sadzeniem?
Musiałam, bo raz, ze roślinki marne a do tego zapowiadają, że z pogoda będzie tylko gorzej, więc latam jak w ukropie.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 16:08, 28 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
A tak swoją dorgą, to wydawało mi się to tak nierealne, żeby sprzedawca nie wiedział, co wysyła, że mimo, iz oczy mówiły, że widzą pięciorniki to i tak posadziłam, bo uznałam, że jestem głupia i mam zwidy
____________________
Nasz mały, zielony świat
hanka_andrus 17:31, 28 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Poróbcie zdjęcia swoich roślinek,jako dowody do reklamacji.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
nika 17:34, 28 mar 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Basiu, ale numer z tymi ostatnimi zakupami Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że ktoś może się pomylić i wysłać inne roślinki niż zamówione, ale żeby kompletnie nie wiedzieć, co się sprzedaje i jeszcze "wciskać", że to na pewno te. Tego już naprawdę nie pojmuję! Dlatego czasem trochę boję się zamawiać rośliny przez allegro. Ale rozumiem, bo w okolicy nie zawsze można dostać to, czego się chce
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Pszczelarnia 17:34, 28 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I dlatego tak się boję tych wysyłek i reklamacji.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basiaw 19:00, 28 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Na ogół przy zakupach roślin problemem może być jakosć albo sposób pakowania, ale żeby pomylić gatunki a w przypadku Agnieszki dwa razy wysłać nie to, co zamówiła, to już paranoja.
W moim przypadku jeszcze tragedii nie ma, wsadziłam te biedule, jak się przyjmą, to żywopłocik z pięciornika też będzie dobry, ale jak ktoś zamawia do konkretnej kompozycji, to robi się problem.
Odsyłac ich nie będę, ale jestem ciekawa jak będzie propozycja rekompensaty za taki zamęt...

Ale się dzisiaj narobiłam, jutro mnie z łóżka wózkiem widłowym będa musieli wyciagnąć, pleców nie czuję, ale jestem zadowolona. Stary maliniak wyczyszczony, nowe odmiany dosadzone, te nieszczęsne pięciorniko-tawuły posadzone i jeszcze warzywniak podzieliłam na grządki i wsadziłam w ziemię prawie kilogram dymki Marchew najwyższa pora posiać, ale tak dziś wieje, że nasiona byłyby wszędzie oprócz grządki, może jutro mi się uda?
____________________
Nasz mały, zielony świat
agniecha973 20:21, 28 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Będę odsyłać. Tak się dogadałam. Ona mi przysłała z drugą turą roślin 13 zł na przesyłkę zwrotną. Ja te swoje pierwsze tawuły w ilości 60 szt. już przesadziłam do większych doniczek, ale powyciągam, niech się martwią oni. Mówiłam kobiecie, że już rozsadziłam, kazała zapakować do woreczka, podlać i w drogę. Tak zrobię. Zamówiłam też u nich runiankę i z tej jestem zadowolona. Dobrze, że ją ciężko z czymś pomylić
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 20:23, 28 mar 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Pszczelarnia napisał(a)
I dlatego tak się boję tych wysyłek i reklamacji.


Czasem warto zaryzykować.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Basiaw 08:15, 29 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Wczoraj wieczorem kobieta miała zadzwonić, powiedzieć, co ostatecznie ustaliła w temacie tych roślin, ale niestety, ani telefonu a ni maila

Dobrze, że wczoraj pogoniłam z pracą, bo dziś wieje koszmarnie, ziemia sucha, dawno nie padało, chyba całą korę i suchą glebę mi wywieje
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies