Po prostu ogród...
18:49, 30 sty 2013
Zeta - miło mi że zajrzałaś w moje skromne progi. Odnośnie nazwy wątku to jakoś nie wiedziałam co wpisać, myślałam że później to zmienię ale tak zostało
Zapraszam częściej
Urszulla - widzę że nietylko ja mam "świra" na punkcie rozmnażania pelargonii
A tak dzisiaj wyglądał bałwan, oczy i nos mu spłynęły, chyba też panierkę zrzuca na wiosnę
Urszulla - widzę że nietylko ja mam "świra" na punkcie rozmnażania pelargonii
A tak dzisiaj wyglądał bałwan, oczy i nos mu spłynęły, chyba też panierkę zrzuca na wiosnę