Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:50, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
w domku coś poszukam

a tu róża Novalis, ciekawa jestem, jak w tym roku po zimie z nią będzie

Ogródek Janiny 17:41, 17 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Wiosennego kwiatucha wstawię na przywitanie,bo dawno tu nie byłam.I biegnę na rabatki pooglądać.....

Rododendronowy ogród II. 17:39, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
I ja się przyłączę do gratulacji
i też tulipek
Rododendronowy ogród II. 17:37, 17 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
I ja się melduję i tej pięknej cyfry gratuluję!Każdy pretekst jest dobry na wiosenny kwiatek!
Ogród w skali mikro :) 17:37, 17 sty 2013


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Do góry
wydaje mi się, że jest tam jakiś filtr w środku co napowietrza, no i wody na pewno trza dolewać... fajowe, u mnie w wątku mam też przykład takiej starej kamiennej donico-fontanienki a w środku wyrzeźbiony sum

o taki


widziałam też wersje ,,nowocześniejsze"
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 17:30, 17 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gardenarium napisał(a)






A ja bym chciała, żeby jeszcze trochę tej zimy było. Tak do wiosny niech będzie zima. Zdjęcia i aranżacja bardzo mi się podobają.

Czasami się zastanawiam, że w dużym ogrodzie nie da się mieć takich pięknych dekoracji i biżuterii, bo postawienie czegokolwiek sprawia, że przedmioty giną w masie przestrzeni albo wyglądają kuriozalnie (zawsze mam ten problem). A w kameralnym ogrodzie jest lepiej. Jak uważasz, Danusiu?

Zielony Punkt - ogród Finki 17:25, 17 sty 2013


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
eee. chyba kiepskie to zdjęcie, poszukam w archiwum z ubiegłych lat, te są z lata 2012




a tu to tylko ledwo kilka gałązek widać...

Igiełkowy ogródeczek 17:24, 17 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Setka z banku!Setka na kwiaty!
I kwiaty na rabaty!
Igiełkowy ogródeczek 17:23, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gosia, wielkie gratki!!!
Igiełkowy ogródeczek 17:23, 17 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Gosia dzięki za info w sprawie bukszpanów, jak nic z tego nie wyjdzie to trudno, trochę szkoda...

A z innej beczki co to za plantacja cisów? Co wchodzę, ktoś się o nią pyta, mogę też prosić namiary z ciekawości, bo nie wiem, czy będę mieć kasę na takie zachcianki

To dla ciebie kolejny kwiatek



Igiełkowy ogródeczek 17:20, 17 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
To więc kwiatek już mogę dołączyć do życzeń

Ogród do kwadratu 17:01, 17 sty 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Do góry
Aguś - Lirope Muscari zimą

Małe to kępki , bo dzielone wiosną - ale "zimozieloność" widać





Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:00, 17 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
robię test czy wkleja zdjęcia
Ogród w skali mikro :) 16:56, 17 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
ojjj zobaczcie te fajowe donice
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 16:51, 17 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Marto,Dajano kwiatek dla Was!
ogrodoweimpresjejolki 16:44, 17 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
No wreszcie karteczkę z kalendarza mogę wkleić Może ktoś ma taką różę w ogrodzie, to proszę o fotkę



tak jak już pisałam rano świetny składnik perfum i surowiec na konfiturę
W cieniu - zacieniona 16:38, 17 sty 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Pięknie dziękuję za świąteczne życzenia....i dla Hani wiadomość - wiosna u mnie już puka do okien...
Igiełkowy ogródeczek 16:37, 17 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
GosiaJoanna..... kwiatuch jak się patrzy
I powinno już działać wklejanie jak trzeba.... była drobna awaria I by nie było Ci żal, że na pierwszą setunie kwatków nie było wstawiam


Mój ogród 16:19, 17 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Na skarpie posadziłam tulipany, miały być białe zwykłe, a okazało się że są żółte i pełne.
Lubię te pąki w kształcie kuleczek.

A tu już w pełnym rozkwicie.

A tu na skarpie tulipanowy mix

I te najpóźniejsze. Mam na działce chyba nazwę ich odmiany.

W tym roku dosadziłam sporo tulipanów w tym skalne. Będzie na co patrzeć. Nigdy nie miałam problemu, zawsze wszystkie cebulki wschodziły. Sadzę bezpośrednio do zimi, na szczęście nie mam nornic w ogrodzie
A miało być tak pięknie.... 16:13, 17 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Tess ,to są trawki i lawenda z Magnolii ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies