Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Mala_Mi 15:32, 17 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piękna zima.... i niech taka będzie do wiosny,,a potem 3 dni i wiosna
Uciekam, bo zaraz mnie dziewczyny zakrzyczą.... ale ja tam wolę śnieg niż ciapę i chlapę i ten strach czy jak przyjdzie mróz to załatwi rośliny w ogrodzie, a tak pod pierzyną ciepło każdemu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Welka 15:38, 17 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Joanka napisał(a)




Danusiu głosuję za tym zdjęciem na kolejny avatarek!!!!!!!!!


Ja też!!!



Według mnie to jest najbardziej szczere szczęście jakie widziałam u Ciebie Danusiu,
Taki niepozowany, niewymuszony uśmiech i autentyczna radość.
Na avatarek super!
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Pszczelarnia 17:30, 17 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Gardenarium napisał(a)






A ja bym chciała, żeby jeszcze trochę tej zimy było. Tak do wiosny niech będzie zima. Zdjęcia i aranżacja bardzo mi się podobają.

Czasami się zastanawiam, że w dużym ogrodzie nie da się mieć takich pięknych dekoracji i biżuterii, bo postawienie czegokolwiek sprawia, że przedmioty giną w masie przestrzeni albo wyglądają kuriozalnie (zawsze mam ten problem). A w kameralnym ogrodzie jest lepiej. Jak uważasz, Danusiu?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Loosiuu 19:05, 17 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Też bym chciał mieć jeszcze troszkę zimy, ale żeby duużo śniegu się utrzymywało
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 19:07, 17 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
To jest chyba prawda z tym małym ogrodem... w większym trzeba by stawiać rzeźby, żeby było widać chociaż troszkę tą biżuterię
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Gardenarium 19:53, 17 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
gierczusia napisał(a)
wydaje mi się , że w okolicy tego lustra jest bluszcz aleeee puszczony z góry .. Hmmm .. Możesz zdradzić ten sekret ?? Czy na szczycie Twojego muru jakimś cudem są zamocowane donice , np po to by przysłonić brzegi lustra ... A ono śliskie , bluszcz się go nie czepi .... A tak przy okazji .. Czy są bluszcze o liściach z elementami białego ale zimozielone ???


Bluszcz przelazł i zwiesił się od strony ulicy
Róże też się zwieszają.
Bluszcz ma się czepnąć tego co obok, a nie lustra.
Bluszcze zielone są.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Loosiuu 22:39, 17 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
gierczusia napisał(a)
A tak przy okazji .. Czy są bluszcze o liściach z elementami białego ale zimozielone ???


NIe wszystkie, Hedera helix raczej wytrzymują, ale już Hedera canariensis, czy Hedera colchica może wymarzać bez okrycia...wszystko zależy od mieszańca lub odmiany i warunków uprawy. W bardziej osłoniętym raczej dadzą radę na zachodzie kraju, na wschodzie czyli u Ciebie może być gorzej Zawsze warto próbować
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Madzenka 06:40, 18 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Brrrr zimno.... W TV zapowiedzili, że w lutym ostra zima .... Brrrrr....
Dobrze, że media kłamią
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gierczusia 08:24, 18 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dzięki wielkie Danusiu już wszystko wiem ... Ze Ty jakieś dziko -szalone bluszcze masz co rosną na potęgę pozdrawiam i życzę miłego dnia
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 10:43, 18 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, co słychać?...dobrze, że Madżenka dodała...media kłamią!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies