Wszystkiego Naj w Nowym roku !!!
Niechaj Nowy Rok zabłyśnie kolorami tęczy niech będzie radość i szczęście i niech zostanie z Tobą
Żyby nas tu tylko nie przyłapali Spoko, będzie dobrze, nikt się nie dowie.
Zbyszku powiedz tylko słówko, a wskoczę