Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 20:56, 31 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Bogdzia napisał(a)
W przedsylwestrowy wieczór szczęścia życzę wiele
Wam ogrodowiskowi moi Przyjaciele.
Niechaj w Nowym Roku sprzyja Wam pogoda
świeci cudne słonko, z nieba spada woda.
Byliny niech kwitną cudnymi kwiatami,
drzewa hojnie obdarzają swymi owocami,
na grządkach warzywnych zbiory będą duże ,
przez rok cały niechaj kwitną storczyki i róże.
Życzę zdrowia i pieniążków na wydatki nowe
oczywiście przede wszystkim na te ogrodowe.
Miłych wielu spotkań, wycieczek bez liku
podziwiajcie też ogrody Holendrów, Anglików,
a gdy wrażeniami ktoś będzie zmęczony
w wolnej chwili niech obejrzy me rododendrony.
I każdemu jeszcze zycze takiej sposobnosci
by był gościem , lub by innych w swym ogrodzie gościł.



Bożenko dopiero dojrzałam Twój wiersz. Uczyniłaś mi wzruszającą niespodziankę za którą z całego serca dziękuję.Od wczoraj szwankuje mi komputer ,czas go zresetować bo pamięci mam już mało ,,miele i miele i nic nie mogę zrobić.kurka wodna

Piękne życzenia mi przesłałaś w najcenniejszej formie ,autentyczne i prawdziwe płynące z serca ,osobiste wraz z załączonym prezentem ,Twoimi przyjaciółmi To znak chyba aby przykucnąć do tej grupy i cieszyć się wraz z nimi Twoim towarzystwem Dla mnie to ogromny zaszczyt Bożenko .Mam nadzieję że w 2013 roku nie będę podziwiała Twoich rododendronów jedynie na zdjęciach .Przyjadę kiedy zakwitną aby na żywo ujrzeć ich piękno .To moje marzenie na Nowy Rok ,mam ich więcej związane z O ale bardzo bym sobie życzyła aby to właśnie się spełniło.Reszta to przyziemne sprawy które i tak będą biegły własnym torem .Niektóre osoby już rozpoznaję ze zdjęcia. Ciebie i Danusię to ja wszędzie rozpoznam ale i Małgosię Anię.i dwie inne jeszcze .Bardzo dziękuję Bożenko ,umiliłaś mi te ostatnie godz starego roku Ściskam mocno i tulę cieplutko Sczęśliwego Nowego Roku


Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 20:56, 31 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Bogdzia napisał(a)
W przedsylwestrowy wieczór szczęścia życzę wiele
Wam ogrodowiskowi moi Przyjaciele.
Niechaj w Nowym Roku sprzyja Wam pogoda
świeci cudne słonko, z nieba spada woda.
Byliny niech kwitną cudnymi kwiatami,
drzewa hojnie obdarzają swymi owocami,
na grządkach warzywnych zbiory będą duże ,
przez rok cały niechaj kwitną storczyki i róże.
Życzę zdrowia i pieniążków na wydatki nowe
oczywiście przede wszystkim na te ogrodowe.
Miłych wielu spotkań, wycieczek bez liku
podziwiajcie też ogrody Holendrów, Anglików,
a gdy wrażeniami ktoś będzie zmęczony
w wolnej chwili niech obejrzy me rododendrony.
I każdemu jeszcze zycze takiej sposobnosci
by był gościem , lub by innych w swym ogrodzie gościł.



Bożenko dopiero dojrzałam Twój wiersz. Uczyniłaś mi wzruszającą niespodziankę za którą z całego serca dziękuję.Od wczoraj szwankuje mi komputer ,czas go zresetować bo pamięci mam już mało ,,miele i miele i nic nie mogę zrobić.kurka wodna

Piękne życzenia mi przesłałaś w najcenniejszej formie ,autentyczne i prawdziwe płynące z serca ,osobiste wraz z załączonym prezentem ,Twoimi przyjaciółmi To znak chyba aby przykucnąć do tej grupy i cieszyć się wraz z nimi Twoim towarzystwem Dla mnie to ogromny zaszczyt Bożenko .Mam nadzieję że w 2013 roku nie będę podziwiała Twoich rododendronów jedynie na zdjęciach .Przyjadę kiedy zakwitną aby na żywo ujrzeć ich piękno .To moje marzenie na Nowy Rok ,mam ich więcej związane z O ale bardzo bym sobie życzyła aby to właśnie się spełniło.Reszta to przyziemne sprawy które i tak będą biegły własnym torem .Niektóre osoby już rozpoznaję ze zdjęcia. Ciebie i Danusię to ja wszędzie rozpoznam ale i Małgosię Anię.i dwie inne jeszcze .Bardzo dziękuję Bożenko ,umiliłaś mi te ostatnie godz starego roku Ściskam mocno i tulę cieplutko Sczęśliwego Nowego Roku


Ogród Magdalenka 20:56, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Kolorowe rabaty 20:56, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Zielony galimatias 20:56, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 20:55, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Ogródek Hanusi po zimie 20:55, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Pszczelarnia 20:55, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
To będzie zaczarowany ogród 20:55, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 20:55, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Zdjęcia Roku 20:55, 31 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Giełda samochodowa....



Ten kupuję....



Roztoczańskie klimaty 20:54, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Wszystko o czym ... Marzysz 20:54, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Lecę w kulki... 20:53, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 20:53, 31 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 20:53, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Norweski ogródek... 20:53, 31 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Szczesliwego Nowego Roku



Zdjęcia Roku 20:53, 31 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Taniec na łopacie...



... i z łopatą (szpadlem mówiąc prawidłowo)


Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:52, 31 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Madżenko tylko szczęśliwych dni i tylko energetycznych poranków
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:52, 31 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Szczesliwego Nowego Roku



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies