Mój kawałek raju II
11:13, 25 wrz 2012
Monteverde, nie pisz o tym tak "głośno"
bagno jest pod ścisłą ochroną gatunkową
więc moje wrzosowisko będzie się rozrastać.Ewo też bardzo lubię koperek, nie tępię go nawet z kwiatowych rabatek - niech sobie rośnie i się rozsiewa
Bardzo fajną masz tę małą działeczkę! Ile jeszcze z tych 3 lat w Niemczech? Fajnie, budowa domu przed Wami, mnóstwo ważnych decyzji do podjęcia...
pozdrawiam!
Dziękuję Marto, nie jest tak idealnie
Dziś u nas jesień pokazała swoje przyjście z tej gorszej strony, wiało padało zimno się zrobiło.
A tu jeszcze ostatnie dni lata, choc kolory juz jesienne
![]()
![]()
I szerszen zjadający jabłkastrach podejść, a siedzi tak od rana do wieczora, to jego oiąte jabłko
![]()
A ja dzisiaj zamiast na działeczkę wybrałam się do lasu. Tak, tak do lasu na spacer, bo grzybobraniem trudno to nazwać ...
![]()
![]()
![]()
No właściwie zupa będzie i nawet trochę ususzę, bo we dwoje nazbieraliśmy ponad 2 kg
![]()
A tu spojrzenie z drugiej strony na to samo miejsce kilka lat później, czyli dziś
![]()
Witam Betysiuco możesz powiedzieć o tej róży? pozdrawiam
![]()
Przepiękne te wrzosy!!!
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/23/232249/original.JPG[/img]
Pernetya mucronata 'Wit'
![]()
![]()
![]()