Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:23, 24 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
ana_art napisał(a)







ta rabata jest wprost cudowna

taka przemyślana, wyważona, dobrana kolorystycznie-no coś wspaniałego

przepraszam że tak bez przywitania, ale najpierw musiałam wyrazić swój zachwyt

oczywiście nie będę udawała że plac zabaw nie zrobił również na mnie wrażenia, bo to by było kłamstwo, jest świetny! sama bym się powspinała na tej ściance

lecę do Ciebie Aniu od początku pooglądać jeśli pozwolisz

pozdrawiam beata
Kiedyś będzie tu pięknie ... 22:22, 24 wrz 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
a ja takie : czosnek Krzysztofa - narodziny
Ogród nad Rozlewiskiem 22:15, 24 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Prawda, że te ule i barcie mają w sobie coś magicznego, tajemniczego?

Tylko Pszczółka ich nie oglądała....

Mnie też chyba najbardziej podoba się ten ze słomianą czapą


Nad Rozlewiskiem trawy tańczą na wietrze w promieniach wrześniowego słońca















Ogród w budowie - nieustającej 22:12, 24 wrz 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Ze wspaniałymi pomysłami na skarpę, to właśnie jest kłopot. Co byś posadziła Vivo, Ty przecież też masz skarpę, przypomnij co na niej jest.

Jeszcze pokażę co będę sadzić na zimę, narcyzy pod oczarem na żółtej rabacie, błękitne krokusy na jekyllowej, a fioletowe czosnki na angielskiej.

Nigdy nie mów nigdy 22:09, 24 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Kondzio napisał(a)

i róże



Ta mi sie podoba

I pięknie pachnie. Ja wolę tę z drugiego zdjęcia. Jest taka aksamitna, aż nierealna. Nie potrafię zrobić takiego zdjęcia, które by to pokazało. I zapach!!!!
Popówek 22:01, 24 wrz 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
zakwitły wrzosy



nie wiem co się dzieje - dosadziłam w tym roku chyba z 15 sztuk białych, wszystkie padły - różowe trzymaja się doskonale
Nigdy nie mów nigdy 22:00, 24 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Kindzia napisał(a)
i róże



Ta mi sie podoba
Ogród Ginger 22:00, 24 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry

Piękne masz te trawy! Co to za brązowa w środku?
Mój kawałek raju II 21:59, 24 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Listki świdośliwy
Forsycja Kumsum
Trzmielina oskrzydlona
podsadziłam żurawki pod krzewy, na wiosnę zamiast tej starej siatki pójdą ekrany, teraz nie warto już zmieniać
próbuję dopasować trawy przy poidełku cały czas ustawiam, przestawiam, ale już ładniej się robi na ogrodzie, no i dzisiaj już próbowałam z resztek płytek chodnikowych i cegły układać ścieżkę, ciężko tak z odpadków, bo musi to jakoś wyglądać
no i zabezpieczone pędy róż na zimę
Ogródkowy chaos u monitki 21:56, 24 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
monitka napisał(a)
Tak się zastanawiam co wiosną zrobić z tym bukszpanem. Podsadzić od dołu i spróbować formować stożek czy wyciąć dolne gałązki i uformować kulkę na trzech nóżkach (tyle ma najgrubszych pędów). Dostrzegacie w nim jakiś potencjał?



Stozek bo jest chyba wysoki a cpód sie zagesci
Bajkowy ogród Weroniki 21:55, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
an_tre napisał(a)
Śmiem się domyślać Weroniko, że z każdego okna możesz podziwiać te piękne widoki
masz rację co do hotri zainwestowałam w mrozoodporne, ale i ogrodowe tez się nalazły to dary, którymi niewolno gardzić, niech rosną, może uda się i będą kwiaty w tym roku tylko na jednej ogrodowej były kwiatki 3

Aniu, ja też nie wyrzucam ogrodowych, z liści tez są ładne.
A to już marcinki ...początek kwitnienia.

Ogródkowy chaos u monitki 21:55, 24 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
monitka napisał(a)
Tak się zastanawiam co wiosną zrobić z tym bukszpanem. Podsadzić od dołu i spróbować formować stożek czy wyciąć dolne gałązki i uformować kulkę na trzech nóżkach (tyle ma najgrubszych pędów). Dostrzegacie w nim jakiś potencjał?





ja dostrzegam

i mam taki plan-wiosną podsadzić i formować na kulkę


aha, gratuluję zakupu brzóz, sa piękne, też o nich marzę, może kiedyś


pozdrawiam
Bajkowy ogród Weroniki 21:52, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
reni napisał(a)
Weroniko, piękne widoki masz z okien... zdrówka życzę

Wolę jednak kontakt z roślinami bliższy niż z okna.
Kolorowy ogród na piasku 21:51, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)

Róże i kwitnące trawy ...... zbliża sie jesień





Wróciłam do tego zdjęcia.


Ewo, dziękuję, że wróciałaś do tego zdjęcia, bo jeszcze nie dzieliłam się moim tegorocznym odkryciem ogrodowym.
Właśnie bardzo urzekło mnie spojrzenie na róże poprzez trawy i .... odkryłam sąsiedztwo dla drugiego kwitnienia róż.
Ta trawa to molina MOORHEXE, jest wysoka, sztywna, rozeta liści nisko i wcześnie zakwita, pięknie się kołysze na wietrze, będzie wysokością pasowała do róż parkowych, właśnie tych widocznych na zdjęciu.
Inne trawy "mgiełkowe" będę sadzić z innymi różami. Nie wiem czy pamietasz zdjęcie Nevady z trawami?
Ogród u stóp klasztoru 21:50, 24 wrz 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
CZY UWIERZYCIE - zakwitł złotokap . na wiosnę nie miał ani jednego kwiatka . teraz bidny sobie przypomniał że ma kwitnąć






nowe rabaty powoli zaczynają się zapełniać , ale drzewa i krzewy ciągle malutkie ....czy ja dożyję żeby zobaczyć tu stare drzewo












a tak w ogóle to muszę w końcu obsadzić ten wgłębnik , bo bardzo źle się kosi przy kamieniach i w oczy mnie kole że nie skończone


Bajkowy ogród Weroniki 21:48, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
asc napisał(a)
A ja widzę przekopana rabatę... bedą cebulkowe ?????

Aniu asc, masz na myśli rabatę mojego męża (pod lasem)... trochę cebulek tulipanów pod trawami, żurawkami, jakieś krokusy i śnieżniki tam przybyły.
Takiej "Holandii" jak powstaje u Ciebie i Irenki, u mnie nie będzie. Ale na Wasze nasadzenia już czekam, na wiosenne efekty.
W cieniu - zacieniona 21:44, 24 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Dobranoc...
Ogródkowy chaos u monitki 21:40, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Tak się zastanawiam co wiosną zrobić z tym bukszpanem. Podsadzić od dołu i spróbować formować stożek czy wyciąć dolne gałązki i uformować kulkę na trzech nóżkach (tyle ma najgrubszych pędów). Dostrzegacie w nim jakiś potencjał?



Ogród Magdalenka 21:37, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
noemi napisał(a)

Zaglądam.....nadrabiam....pozdrawiam...


Aniu ..... też nadrabiam zaległości .... miałam krótki , nieplanowany wyjazd ... trochę padało , ale miałam okazję podziwiać takie klimaty ... zdjęcia z telefonu ...



SPA ... w najpiękniejszej odsłonie natury ... gdzie to jest ... napisz koniecznie ...

pozdrawiam ... świetny nieplan
Ogród Magdalenka 21:36, 24 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
noemi napisał(a)

Zaglądam.....nadrabiam....pozdrawiam...


Aniu ..... też nadrabiam zaległości .... miałam krótki , nieplanowany wyjazd ... trochę padało , ale miałam okazję podziwiać takie klimaty ... zdjęcia z telefonu ...

Super fotki szczególnie ta z potokiem pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies