Zielony galimatias
13:46, 14 sie 2012
zajrzałam do Dawida i widziałam jergo milin. To i ja się swoim pochwalę. To jego drugie kwitnienie
![]()
![]()
Buziaki Vivo, pewnie do kolejnego spotkania
a tu mój rycynowiec, wszystkie bujnęły, ale tego chociaż deszcz nie przechylił, ale wielki! a ile nasion będę miała; z tym, że w przyszłym roku posadzę sensownie, w tym jak z łapanki to wyszło! i...podzielę się nasionami, jeśli będą chętni
![]()
![]()