Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

agnksy 21:05, 01 sie 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 16
Witam wszystkich cieszę się, że trafiłam na wasze forum.Mam na imie Agnieszka i jestem młodą miłośniczką ogrodów młodą mam na myśli nie wiek tylko moje zainteresowania kwiatami. Podobno jestem w wieku gdzie już można zajmować sie kwiatami, powiedziano mi , że sie starzeję bo zaczynam sadzić kwiaty i coś może w tym jest. Nie mam ogrodu dlatego z zachwytem patrzę na zdjęcia waszych ślicznych ogrodów . Ja mam tylko balkon i kawałek miejsca przed domem ale to naprawde prostokąt pewnie 10x4 metry. Mimo to postanowiłam trochę umilić sobie życie otaczając sie kwiatami i myślę że skorzystam z waszego doświadczenia.
Gardenarium 22:07, 01 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj, nawet z tak małego kawałka można stworzyć swój raj na ziemi. Zapraszamy częściej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grembosia 23:39, 01 sie 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Dopiero teraz zauważyłam, że mamy przywitalnię, więc pragnę się pięknie przywitać. Forum poczytuję gdzieś około roku, jest ono dla mnie źródłem cennych inspiracji, za co serdeczne dziękuję wszystkim ogrodomaniakom.

Mój nowy ogród powstaje nad jeziorem Miedwie, piszę nowy, bo kończę budowę drugiego domu i od wylania fundamentów tworzę ogród, na razie na tyłach domu, nauczona doświadczeniem, wiem, że to dobry moment.
Pierwszy dom, w którym jeszcze mieszkam, wybudowaliśmy 13 lat temu (wystawiony na sprzedaż ponad rok temu i na razie nic z tego- zastój w niruchomościach), stworzyliśmy tu całkim przyjemny ogród na 8 arach, więc nie jestem nowicjuszem. Przez lata jednak zmieniły się nasze upodobania i dlatego kupiłliśmy działkę prawie jeszcze raz taką dużą i wybudowaliśmy dom, o którym zawsze marzyliśmy, ogród też już wiemy jak ma wyglądać i to co stworzyliśmy do tej pory wpisuje się w nasze marzenia. Nasza nowa sidziba znajduje się trzy kilometry od starej, bliżej jeziora, i cały czas trwają roboty wykończeniowe, ale niwiele brakuje, by się wprowadzić.

Nasz motyw przewodni, to cegła, cegła, cegła...postarzana i rozbiórkowa, w domu i wokól niego. Niebawem wrzucę zdjęcia i stworzę swój wątek.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Gardenarium 11:28, 02 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj Grembosiu, zainteresowała mnie ta cegła i już nie mogę doczekać się zdjęć z realizacji wymarzonego nowego ogrodu Pozdrawiamy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aptenia 12:37, 02 sie 2012

Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 14
Właśnie znalazłam to forum i cieszę sie bardzo
WITAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO
pozdrawiam bożena
____________________
Bożena pozdrawia
Gardenarium 14:06, 02 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witamy Bożeno i zapraszamy do pochwalenia się swoim ogrodem, wątki ogrodowe zakłada się tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/new?forum_id=3

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kindzia 20:11, 02 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Kasia i nie mieszkam na stałe tam, gdzie znajduje się nasz nowowybudowany dom i ogród. Cała działka ma nieco mniej niż 10 arów. Najczęściej jeździmy tam na weekendy. Jeżeli są upały, to jedziemy też w tygodniu, podlać. Mimo, że część bardziej wymagających roślin rośnie w hydrożelu, to jednak jest za mało. Wody potrzeba.
Od jesieni systematycznie odwiedzam Wasze ogrody i tak wiele Wam zawdzięczam. I kształt rabaty (na razie mam z jednej strony taką jak trzeba, tak mi się wydaje), i zdjęcie agro m.in. spod tujek, i Limelight, i trawy, i chęć na ciurkadełko...och,wiele.
Długo się zastanawiałam, czy to napisać, żeby nie wyglądało to na wazeliniarstwo, ale muszę :
nigdy nie spotkałam się z taką osobą jak Szefowa. Ktoś niesamowity, dzielący się jawnie swoją wiedzą, doradzający, serdeczny, otwarty. Zwykle takie osoby zazdrośnie strzegą swojej wiedzy, Ona wręcz przeciwnie. Matko, ile mnie już nauczyła!!! I Wy wszyscy!!!!! Może się odważę pokazać Wam swoje wypociny i poprosić o rady, tylko nie teraz. Zimą będzie lepszy czas, będziecie mieli więcej czasu i może uda mi się wtedy przebić wśród tych wielu początkujących i uszczknąć coś z Waszej wiedzy. Na razie będę się przygotowywać do tej chwili, robić zdjęcia i rysunki. I oczywiście, jak zwykle, codziennie do Was zaglądać. Bardzo Wam wszystkim dziękuję.

I dla wszystkich mój nowy Chopin (kupiłam tę różę dzięki Danusi)

Kasia.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gardenarium 07:33, 03 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj Kasiu, dobrze że się ujawniłaś, bo będzie okazja spotkać się z nami w realu, dziewczyny ze Śląska przyjeżdżają do mnie na Święto Róż, my jeździmy na Śląsk

Teraz spotkanie będzie w Rzeszowie, to już jutro Zapraszamy do czytania działu Spotkania.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kindzia 08:00, 03 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Będę czytała, od dziś Z największą przyjemnością zobaczę Wasze ogrody "na żywo". Mam nadzieję, że kiedyś i u mnie będzie co oglądać i przyjedziecie.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ankie83 13:45, 03 sie 2012

Dołączył: 12 sie 2011
Posty: 23
Witam Wszystkich bardzo serdecznie niedługo będzie rok jak zostałam użytkownikiem forum. Do tej pory byłam tylko cichych podglądaczem i wzychaczem do Waszych pięknych ogródów. Od dziś to zmieniam. Jeszcze raz Witam Wszystkich
Ania
____________________
Ogrodowe początki Ankie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies