Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)
23:33, 06 sie 2012
jeszcze parę fotek na dobranoc, a jutro NARESZCIE wstawię foty ze spotkania z Anulą!! Anulka wybacz poślizg - złosliwość rzeczy martwych
Kiedyś pokazywana "szrotowa" donica wybielona już, dostała hakuro i milion bells...w tle moj ogrodowy potwór - już oskrobany...i chyba go tylko lekko wybielę i nic więcej...
Krzesełko czeka do czyszczenia- tymczasowo sluży za stojak na kwiatki
latarenki
I moje ulubione zdjęcie - ulubiona perspektywa
Kiedyś pokazywana "szrotowa" donica wybielona już, dostała hakuro i milion bells...w tle moj ogrodowy potwór - już oskrobany...i chyba go tylko lekko wybielę i nic więcej...
Krzesełko czeka do czyszczenia- tymczasowo sluży za stojak na kwiatki
latarenki
I moje ulubione zdjęcie - ulubiona perspektywa
