Marzenia i plany vs. rzeczywistość
21:33, 01 sie 2012
A tu takie ładne pajączki wyszły sobie na zieloną trawkę 



Od pewnego czasu jak już mam gotową rabatę to ściółkuje ją najpierw skoszoną trawą a na to dopiero rozsypuje korę. Trochę oszczędza się na tym drugim a rozkładająca trawa sama dobroć dla roślinek
A że dzis M. kosił, to i trawkę miałam świeżuteńką.
Na zdjęciach nie widać ale naprawdę fajnie to wyglądało w trawie.
Od pewnego czasu jak już mam gotową rabatę to ściółkuje ją najpierw skoszoną trawą a na to dopiero rozsypuje korę. Trochę oszczędza się na tym drugim a rozkładająca trawa sama dobroć dla roślinek
A że dzis M. kosił, to i trawkę miałam świeżuteńką.
Na zdjęciach nie widać ale naprawdę fajnie to wyglądało w trawie.