Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Ewy :) 15:53, 29 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
wspaniały dąb szypułkowy, fastigiata!


Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 15:53, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Mój kawałek raju II 15:52, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Klamber napisał(a)
Witaj Aniu, Piękne cuda pokazujesz, Powojnik president bajka

Dalie śliczna i pęknie ją zrobiłaś.

Mini gailardia też mi się podoba

Co to takiego ta mina, pierwszy raz to widz ładnie się prezentuje skąd to wzięłaś? nawet w necie nie mogę znaleźć.

Gożdziczek super jak możesz to zabierz ze sobą

Języczka rocket też mi siępodoba, masz tego dużo czy tylko to co widać?

U mnie piecze nie miłosiernie, już musiałem podlewać.
Ten mój powojnik jest połowę mniejszy od anioła i liście podobne do presidenta, sż ciemno zielone.
Pozdrawiam

Robert President to drugie kwitnienie, ładniej wygląda pierwsze zdjęcie z maja gailardia nowa musi się rozrosnąć,mina jest jednoroczna, kupujesz nasionka i wysiewasz, jest pnączem, zobaczyłam ja w tamtym roku u Bogusi z Zacienionej, to nie goździczek tylko chaber też jednorocznyJęzyczki mam tylko tyle co widać ale mam jeszcze taką tej mam więcej u mnie popadało po 13.00 i jest teraz super
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:49, 29 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
i hortensja, ale jaka!

Cztery łapki - zwierzęta domowe 15:47, 29 lip 2012


Dołączył: 28 lip 2012
Posty: 26
Do góry
Bajsza twój Szabaj z mordki jest podobny do mojego Kapsla

to moja Kokaina



i już wiekowy Kapsel, skończył w maju 15 lat

juz dwa lata temu wet. nie dawał Kapslowi 6 miesiecy i kazał poszukać sobie nowego psa ,posłuchałam psa wziełam a Kapsel nie powiem że zdrów ale daje jeszcze radę kupiłam ImmunoDol na wzmocnienie i dodaję do karmy Koka ma cieczkę i biega za nia jak szalony hah
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 15:46, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry
Agnieszko,zapraszam jak najczęściej.Begonie to moje ulubione kwiaty i mam nadzięję,że będą u mnie gościć dopóki bedę uprawiać ogród.


Haniu,wiem,że nie z przyganą.Ja lubię jak jest ukwiecony ogród,podobają mi się,nie powiem,że nie,takie pod linijkę,ułożone,ale u kogoś.Żle osobiście czułabym się w takim sterylnym ogrodzie.U siebie wolę taką wiejską sielankę.

Hortensja wariegata gości u mnie trzeci sezon,jeszcze ani razu nie zakwitła,co roku przemarza i startuje od zera,ale ze względu na piekne liście trzymam ja jeszcze.

Mój ogródek pod Gdańskiem 15:42, 29 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
.
Zdjęcia Albina Plena z dzisiaj - na wiosnę był zjawiskowy ale teraz też jest nie źle moim zdaniam


wielki, piekny, oby jeszcze pachnący
Mój kawałek raju II 15:41, 29 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
monteverde napisał(a)
Dalia mówię dobranoc, cosik zaczęło bardziej wiać, zamykam okno, bo chyba idzie burza będzie czym oddychać

Sliczna ta dalia! Padało u Was?? U nas ciepło ale co kilka godzin leje I bardzo dobrze !!! Podlewanie mnie ominie! Pozdrawiam M
Pogaduchy skowronków 15:40, 29 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry

Gratulacje dla prawie Dziadka Zbyszka.






Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 15:38, 29 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
A oto moje spojrzenie na ogród Ewy wątek ,,Ogród Ewy"
gospodarze wspaniale nas przyjęli; poznałam nowy przepis na sałatke i juz dziś robie u siebie; niesamowita jest nalewka z pigwy, tez muszę ja zrobić, kolor i zapach i smak

oczywiście pełno tu oleandrów;


kula cudna

psianka, przepiękna!
Mój kawałek raju II 15:37, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Syla napisał(a)
Aneczko , kwiatuszki dla Ciebie z okazji otwarcia nowego wątku



jesteś ogrodniczką czarodziejką .... wszystko ma się u Ciebie w doskonałej kondycji ..... moja lawenda to tragedia tegoroczna .... nie zadbałam o nią jak powinnam . Następnym razem będzie lepiej .... choć zastanawiam się aby teraz nie porobić z niej sadzonek .... tzn urywam gałązkę , robię piętkę do ukorzeniacza i ciach do doniczusi ??? tak ??? buziolki Aniu

Takkkkkk pięknoto , pozdrowienia dla Kubusia za taki wspaniały nadzór budowlany
Ogród Ewy :) 15:37, 29 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Ewa, dziękuje tobie i twojemu M. za przesympatyczne spotkanie, nowe smaki sałatek i wyśmienitych nalewek pokaże parę ujęć, jak ja widzę twój ogród

to nie tylko ogród różany, bo jest też sporo drzew, iglaków i innych pięknych roślin; niemniej, ma on bardzo ciekawy charakter, śródziemnomorski, ale geometryczny i z cudnymi zakątkami
jeżeli jakąś roślinkę podałam błędnie,. popraw mnie

duma Ewy figi i chyba bungevila

Rododendronowy ogród II. 15:32, 29 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Yen napisał(a)
Witaj Bożenko w nowym wątku. Nic nie przegapiłam, obejrzałam od początku i mam nadzieję, że od teraz uda mi się na bieżąco bywać u\Ciebie! Bo tu i pięknie i smacznie A hortensje , faktycznie piękne i wybujałe. To mnie pociesza, bo w ubiegłym roku posadziłam dwie grandiflory, tardivę i limelight. Teraz tylko czekać aż urosną takie jak Twoje. Ale urosły sporo i mają też dużo kwiatów co mnie bardzo cieszy.
Serdecznie pozdrawiam Jola


Witam serdecznie i z kwiatem ZGUBĘ.



Twoje hortensje bardzo ładne , szerokie i zdrowe krzaki , szybko urosną do rozmiarów moich.Ponieważ obiecujesz że już będziesz to bardzo się cieszę.Pozdrówka.
Moje ukochane miejsce na ziemi 15:25, 29 lip 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
śliczności.....
Moje ukochane miejsce na ziemi 15:23, 29 lip 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
cynie..........
Rododendronowy ogród II. 15:22, 29 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Tess napisał(a)

Dubelek więc wstawię zdjęcia moich hortensji.














Matko, jakie piękne!!! A jakie wielkie!

Miłego dnia, Bogdziu


Miło Cię widziec Teresko. Rośliny wiadomo wysokie jak stare i u mnie też wyrosły bo kilka lat mają. Pozdrawiam serdecznie.
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 15:21, 29 lip 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
W te wakacje zakochaliśmy się w Ziemi Kłodzkiej:




Moje ukochane miejsce na ziemi 15:20, 29 lip 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
dalie..........
Dla odmiany czas na zmiany... 15:20, 29 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
i zdjęcie rabaty przed domem z innej perspektywy, tak dla porównania




żurawki rosną jak szalone

przed fryzjerem

po

ok, to narazie tyle moi drodzy, teraz uciekam, ale wpadnę niebawem
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 15:19, 29 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Do góry
Ale Ci zazdroszczę Ewuś takich cudnych widoków
Ewa napisał(a)
A tu święto liliowców w Wojsławicach



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies