Zrobię jutro zdjęcie Ty zebibom jak siedzą w jednym rzędzie . Azalie mam 4 ty rok rosną fajnie i powiem Ci że u mnie im dobrze bo na wiosnę kwitną jak szalone .jedne mam kupione a inne ,, dostanięte ,,czyli dostałam np na imieniny czy urodziny to jak przekwitły poszły do ogrodu .
żadnych azalek nie okrywam. Jak wsadzam do ziemi kopię dużo większy dołek daję kwaśny torf ,mieszam z ziemią i bez nawozu wsadzam rośliny. Nawóz daje w drugim roku po posadzeniu. Pozdrówka ślę.
Łoł, ale przecudne zdjęcie, aż musiałam zacytować bo jest nieziemskie.
U mnie rododendrony jakoś nie chcą rosnąć, już kilka oddałam bo szkoda ich było. Może za jakiś czas, jak ta kupowana ciężarówkami ziemia "przegryzie" się w końcu z rodzimą i drzewa podrosną na tyle, że będzie więcej cienia to znowu spróbuję.
Ciężko było wyjść z tej części ogrodu. Ale czas naglił. Po drugiej stronie był kolejny zupełnie odmienny fragment tej posiadłości - Round Garden.
Wzdłuż ogrodzenia są rabaty z luźnymi kompozycjami.
Wczorajszy wieczór, noc i dzisiejszy poranek nie należał do najmilszych. Wichura najpierw nie pozwoliła spać, potem raczyła wyłączyć na długie godziny prąd i uziemiła mnie w domu
Kiedy w końcu osłabła, zaczął padać bardzo gęsty śnieg przykrywający wszystko a prąd włączono nam po południu.