Mały podmiejski
11:22, 23 cze 2021
ziemia przyjechała
jest robota - muszę ją rozparcelować, cieszę się jak dziecko
Dzień dobry, jestem początkującym fanem różaneczników i mam z kilkoma z nich pewien problem. Proszę o podpowiedź co im dolega. Mają jak dla mnie niecharakterystyczne plamy na liściach stąd nie mogę określić przyczyny choroby. Zostały posadzone jakieś 3 tygodnie temu, stanowisko półcieniste, PH gleby 5-5,5. Nie są przesuszone. To pewnie nie ma znaczenia ale dodam że podlewam dość zażelazioną wodą. Sprawa dotyczy 4 krzewów obok siebie , pozostałych kilka nie ma takich plam.