Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 09:10, 23 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
hankaandrus_44 napisał(a)
Oj, dziewczyny, na wygląd trzeba zapracować. A przecież w przyszłości nie chciałybyście być zasuszonymi staruszkami, bez widoku na odrobinę życia w waszej sylwetce. Dobrze jest, trzeba jeszcze zachować humor, i wiedzieć kiedy z siebie pośmiać się. Udanej środy!



Właśnie w tym sęk, że mimo wysiłku nie da rady się zasuszyc. Jeść smakuje, energię w moim przypadku trzeba mieć podwójnie.
Trzeba mieć dystans do siebie, mam nadzieję, że go przełamie.
Humoru mam w nadmiarze.

U nas o godz 1 w nocy przeszła dużą ulewa.teraz jestem z córką na 2 szczepieniu idąc tak pięknie po deszczu życie wróciło.

Przepiękna lawenda



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 12:38, 23 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne widoki. A twój ogród znakomicie wygląda. Potwierdzam, babka z humorem.
Ja po drugiej dawce na tężec, ciekawe czy ręka będzie boleć, lekarz mówił, że różnie może byc.
Ela, u mnie nadal bez deszczu, masakra i jeszcze wodę zabrali, bo burmistrz z wodociągami wojuje. Ale ochłodziło się, 23 na plusie i jest czym oddychać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ElzbietaFranka 12:43, 23 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Trzcinniki cheju



Róże

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 12:53, 23 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Milka napisał(a)
Piękne widoki. A twój ogród znakomicie wygląda. Potwierdzam, babka z humorem.
Ja po drugiej dawce na tężec, ciekawe czy ręka będzie boleć, lekarz mówił, że różnie może byc.
Ela, u mnie nadal bez deszczu, masakra i jeszcze wodę zabrali, bo burmistrz z wodociągami wojuje. Ale ochłodziło się, 23 na plusie i jest czym oddychać




Widzisz za mało było czasu na takie rozmowy co komu dolega przy stole
U nas w nocy przeszła burza tak lało eM z Mają spali. Jaki twardy sen pioruny i waliło nie do opisania a oni spali. Ja na balkonie siedzialam i słuchałam jak deszcz się leje prosiłam aby tylko gradu nie było.
Po deszczu rankiem można było złapać oddech, teraz znowu +31 w cieniu, ale niebo jak za mgła pewnie znowu będzie burza. Pogoda typową aby nogi wyciągnąć i poleżeć.

Współczuję jak nie na deszczu. Kop studnie tak jak mówiłam odzyjesz będziesz niezależna. Wiem, że ogród odzyje nawet jak nie będzie podlewany, ale nie wszystkie rośliny. Nie po to zasuwasz wiosna aby patrzeć na ich zmarnowanie.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 13:10, 23 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No dokładnie Elu.
Ale mają sen.
U was gorąco, podawali w prognozach, u nas +23, przyjemnie
Tak, na pogaduchy mało czasu było.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
oliwka 22:31, 23 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
ElzbietaFranka napisał(a)



Darcia sek 2 tym, że ja nie pamiętam nazwy, ale mam instalowane jak będę pokazywała fotki następne to podpisze.
U nas przed chwilą przeszła potężna ulewa.

Miło,, że nic nie widzisz. Ha ha ha

Ogrodnicy to jak gołębiarze tak są ze sobą związani. Oczywiście nie wszyscy.

New dawn









Ela róże boskie, szczególnie New Dawn a ta druga to co to jest?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
oliwka 22:35, 23 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
hankaandrus_44 napisał(a)
Oj, dziewczyny, na wygląd trzeba zapracować. A przecież w przyszłości nie chciałybyście być zasuszonymi staruszkami, bez widoku na odrobinę życia w waszej sylwetce. Dobrze jest, trzeba jeszcze zachować humor, i wiedzieć kiedy z siebie pośmiać się. Udanej środy!


No właśnie Ela nie rób scen. Wychodzi na to, że sprawiedliwość wszystkich dopadnie- za kilka lat będę stara i zasuszona
I na dodatek nigdy ładna nie byłam. Co zrobisz jak nic nie zrobisz??? Trzeba brać od życia co daje i odpowiednio ustawiać się na zdjęciach.

Perukowiec wygląda jak puchata chmurka
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
ElzbietaFranka 00:01, 24 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
oliwka napisał(a)


No właśnie Ela nie rób scen. Wychodzi na to, że sprawiedliwość wszystkich dopadnie- za kilka lat będę stara i zasuszona
I na dodatek nigdy ładna nie byłam. Co zrobisz jak nic nie zrobisz??? Trzeba brać od życia co daje i odpowiednio ustawiać się na zdjęciach.

Perukowiec wygląda jak puchata chmurka



Jakie sceny? Hania ma rację i ty też. Nie chcę już drążyć tematu mojej fotogeniczności.
Kasiu jesteś piękna szczupła kobieta a wiesz kiedyś też taka byłam. Miałam dlugie błąd włosy kręcone robiłam sobie afro bo mi się podobały.
Sama sobie wszystko szyłam były takie czasy, że prześcieradła farbowałam i szyłam kiecki,z dżinsów torby ozdabiane guzikami, klamrami sprzączkami.

Teraz mam ogród i tam się wyzywam. Krojë go na swoją modłę mnie się podoba.

Kasiu to bardzo ładna róża co ci się podoba nie znam teraz nazwy, ale ma fiszek zawieszona zobaczę to odpisze
Tak sobie myślę, że nadawałaby się na balkon ona pachnie bardzo ładnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AniazUroczyska 00:46, 24 cze 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
oliwka napisał(a)

Mam duże oczekiwania co do tej odmiany.

Piękna jest! Jaka to odmiana?
zawitka 07:03, 24 cze 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
OOOO u Danusi byłeście -----piekny jej ogród .

Widziałam trawki ---dzięki za opiekę nad nimi .Lece do ogrodu bo zarosnę .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies