Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 08:46, 23 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 08:55, 23 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448





____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 08:56, 23 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448


Koniec
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:10, 23 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iwona100 napisał(a)
Dziękuję za nazwę przetacznika.

Nie ma sprawy
Kasya napisał(a)

Tez go mam ale u mnie dopiero pokazuje kolor, inne przetaczniki jeszcze nic

Kasiu, to stara fotka
ja wręcz zapomniałam, że go mam o ile jeszcze go mam, bo coś nie zanotowałam jego obecności w tym sezonie

galgAsia napisał(a)
Ja już wiem z doświadczenia i uwag Andy i Zagajanki, że angielki potrzebują czasu, żeby zbudować mocny krzak. Oczywiście nie wszystkie, bo Olivia prawie od razu była silna, za to QoS i Alexandra of Kent dopiero teraz (sadzone wszystkie w 2018) stają na nogi.
Royal Jubilee korci mnie od kilku sezonów, na szczęście nie ma nigdzie na stanie
A moja Artemis śmietankowo biała, śliczna

Tak dokładnie, też zawsze daję angielkom czas na pokazanie się co najmniej te 3 sezony. Bardzo jestem ciekawa Alexandry of Kent w tym roku, bo kocham jej kwiaty, ale mocno wiotka z niej panienka była-druga sprawa, że bardzo ucierpiała tej zimy, a w sumie 2 jej sztuki podobnie.. royal jubilee też była w sumie cieniutka, a w tym roku mile mnie zaskakuje sztywniejszymi pędami.

Martka napisał(a)
Pieris, hosty, paprocie i hakonechloa - cudowny zestaw! Róże wiadomo…

Dziękuję! Choć nie mam ani jednej paproci-to parzydełko ją tam dzielnie udaje

Agatorek napisał(a)
Nie mogę oglądać tak pięknych róż. I tak na razie mam mnóstwo doniczek do posadzenia...

Oj Aga, ja już tworzę w głowie roszady, gdzie jeszcze coś pozmieniać, żeby zmieścić róże... Ciężki los chciwego ogrodnika
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Agatorek 21:47, 23 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kasia_CS napisał(a)


Koniec


Piękna ta róża ❤️

Powinnaś pobierać opłaty od sąsiadów z góry za takie widoki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 21:51, 23 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Kasia, parzydełko udające paproć piękne O tym samym co Aga myślałam, że sąsiedzi to muszą mieć fajne widoki
galgAsia 13:36, 24 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia_CS napisał(a)
Tak dokładnie, też zawsze daję angielkom czas na pokazanie się co najmniej te 3 sezony. Bardzo jestem ciekawa Alexandry of Kent w tym roku, bo kocham jej kwiaty, ale mocno wiotka z niej panienka była-druga sprawa, że bardzo ucierpiała tej zimy, a w sumie 2 jej sztuki podobnie.. royal jubilee też była w sumie cieniutka, a w tym roku mile mnie zaskakuje sztywniejszymi pędami.
Alexandra dopiero w tym roku "zesztywniała" Więc bądź dobrej myśli A piękna jest obłędnie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 19:18, 24 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
U mnie Aleksandra trzeci sezon wiotka, nie mam do niej cierpliwości. Jeszcze teraz słabo po zimie odbiła a i deszcz ją położył i połamał. Same straty.

Zdjęcia ci bardzo klimatyczne wyszły.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 08:51, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Hej hej! Wróciliśmy nocą z nadmorskich wakacji - z przygodami -na ok 270km przed domem padło ładowanie akumulatora i na oparach energii udało się jeszcze dotoczyć kolejne 100km i stanęliśmy przy jednym z MOPów. Przyjechał do nas tata eMa z zamiarem holowania, ale udało nam się przez zamiany akumulatorami i inne czary dojechać do domu bez użycia holu -byłaby katorga, bo budowa 7ki to mnóstwo krętych objazdów.

No ale o 2 w nocy zrobiłam obchód ogródka przy latarce i choć duże kwitną na całego, to wątpliwa ich zeszmacona deszczem uroda no trochę smutno, ale cóż poradzić -czy urlop czy był w domu była, byłoby tak samo.
Ślimaki żrą wszystko na całego, więc jak będę robić kolejne prania, to z wiadrem obejde ogródek i pozbieram co się da.

Magnolia straciła nawet te pojedyncze liście jakie miała.. nie będę ludzi niej nic manipulować poza podlewaniem, może jeszcze kiedyś ożyje.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:02, 25 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Agatorek napisał(a)


Piękna ta róża ❤️

Powinnaś pobierać opłaty od sąsiadów z góry za takie widoki


Martka napisał(a)
Kasia, parzydełko udające paproć piękne O tym samym co Aga myślałam, że sąsiedzi to muszą mieć fajne widoki



Bardzo chwalą widok, gdy jest ku temu okazja
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies