Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z koroną w tle 09:49, 21 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Do góry
Jako ciekawostkę wrzucam foto mojego milina... startuje dopiero teraz.. cóż za dziwny rok - zawsze ruszał wcześniej. Mamy prawie koniec czerwca a on uprzejmie rusza z listkami...
Zieleń, drewno i antracyt 09:41, 21 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
edi75 napisał(a)
Piękne masz róże...i jaka róznorodność

Dziękuję Starałam się, żeby pomimo różnorodności tworzyły w miarę spójną całość. Chociaż pomyłkowo trafiły mi się dwa takie cudaczki, które jesienią odsepatuję od reszty, bo wyjątkowo się gryzą. Co zabawne, do siebie akurat pasują całkiem nieźle

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 09:39, 21 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
kasiek napisał(a)
Dziękuję Wam wszystkim, jeszcze to do mnie nie dociera, tyle zmian przed nami i tyle decyzji, ale jest nowy kierunek, nowe perspektywy, nowe marzenia...
A póki co...

Pięknie
Zieleń, drewno i antracyt 09:22, 21 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
galgAsia napisał(a)
Cieniste zakątki piękne Zwierzaki cudne
Żyjesz po tym piekielnym weekendzie? U mnie był ukrop, a wczoraj nawałnica łamiąca drzewa i zrzucająca donice na głowę...
A patrzyłaś na takie różyczki - Strandperle Amrum i Strandperle Norderney? Też mnie złapały na kostkę i nie chcą puścić

Asiu, upały bardzo źle znoszę, weekend piekielny przezyłam, a właściwie przeleżałam. Trochę brodziłam w basenie nieletnich, ale woda jeszcze nie nagrzana. Dzisiaj ma być tak hardcorowo, a potem lekko odetchnę. Nawałnicy nie zazdroszczę.
Drugą wymienioną przez Ciebie różę mam na oku. Piękne ma ciemne pylniki tylko podobno zapach dość słaby. Z chęcią gdzieś bym ją wąchnęła na żywo przed zakupem.
Twoje cynie pięknie się prezentują na rabacie. Za chwil kilka idealnie zgrają się z daliami obok


Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:20, 21 cze 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
W krakach chmara kwiatów a u mnie aż 2ha ha --- no i wezż.





Może inne lepiej zakwitną.
Kaszubskie piaski 09:19, 21 cze 2021


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 658
Do góry
Uwielbiam kwitnący żywopłot, uwijają się przy nim wszystkie owady z okolicy.



Już za chwileczkę, już za momencik... Będą owocowe żniwa.





Pismo obrazkowe na starym pniu.

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:14, 21 cze 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Gosialuk napisał(a)
I powojnik i róża. Teraz ich czas, ale mogłoby być ciut mniej upalnie.


Róże te rózowe to jeszcze róże mego Teścia strasznie żywotne .Mam 3 krzaki ale nie kwitną tak jak siedząca za płotem /Ziemia była Teściów a teraz niczyja/ w krzaczorach nie podlewana nigdy a kwitnie jak głupawka.



Chyba widać kwiaty na szer 2 m właż na drzewo.A ja chodzę kolo awoich i nie mają tylu kwiatów.
Działka prawie w Borach Tucholskich 08:45, 21 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry





Biały Karzeł gdyby jeszcze pachniał jak te zwykłe
Ogród w Klein Kottorz 08:08, 21 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry
Nr 1 róża Piruette





Bukavu



Ballerina






Ptasi gaj 08:08, 21 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Upały nie odpuszczają. Wczoraj było trochę wiatru. Byłam u Danusi w Ogridowisku przyjechały też ogrodowniczki z Wrocławia. Wieczorem wstawię fotki. Ogród w fazie rozkwitu roślin które o tej porze kwitną.

A to mój ogród







Ogród bez roweru 07:36, 21 cze 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
O karmniku bardzo ciekawe, bo spodziewałam się po nim raczej uwielbienia do słońca i większej preferencji suchego podłoża- ja swoje karmniki w sumie zmarnowałam o wcale nie pojawiły się ponownie może faktycznie wolą mokro - moja patelnia się nie przysłużyła

Czy miałaś Aureum?
Może odmiany tracą tę cechę?
Chyba że to nie jest wcale karmnik, tylko go przypomina.
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:16, 21 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Piwonia


Stewartia
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:14, 21 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
inka74 napisał(a)
Kasia, na razie co weekend to coś mam

To w tygodniu w przerwie na kawę

Dla ciebie gorysz miarz
Wszystkiego po trochu 07:06, 21 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Kwitnie Gipsy Boy i Lykkefund

Upały, trudno wytrzymać, róże bardzo szybko przekwitają, szkoda,





i Leonardo


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 01:22, 21 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
kasiek napisał(a)

Szok ile tego się nazbierało! Zostawiam pełen podziw dla Was wszystkich - nie ma jak zgrany team

35 cm na całej powierzchni aż do warzywnika
Migawki z ogródka 01:05, 21 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
tulucy napisał(a)


Ale to przecudne połączenie!! Zawsze mnie zachwyca ten powojnik, no jest tak delikatny, wdzięczny
. A z tą różą jeszcze piękniej się prezentuje; D
W ogródku emerytki 00:54, 21 cze 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
gogo napisał(a)
Basiu, Haniu, dzięki za pomoc w wyborze, lampa zostaje z brązową koronką

Dla świecznika znajdę inne miejsce, a jak mi żadne nie podpasuje, to wróci do domu

Na pieńku stoi koszyczek z rojnikiem, podoba mi się

Zostało mi kilka cegieł, to postawiłam na nich kaktusy



Bardzo podoba mi się ten pomysł z cegłami i doniczkami. Pięknie to wygląda.
W ogródku emerytki 00:51, 21 cze 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
gogo napisał(a)
Chodził za mną drewniany słup /jak u KasiaBawaria/, ale z braku laku mam pieniek
Skubnęłam eMowi, ma go do rąbania drewna i rzadko używa, więc się marnuje, jak coś to mu go pożyczę

Przymiarka ozdób, nie wiem, która najlepiej pasuje.



A mnie koń się spodobał. Ale widziałam go potem na stoliku i stolik wygrywa z pieńkiem.

Grażynko, ja mosiężne naczynka postawiłabym na parapecie, jak kolekcję. Na stoliku konia i oczywiście filiżankę z kawą. Ale wiesz, co głowa to inny pomysł. I najlepiej, że każdy dobry.
Ogród z uśmiechem 00:49, 21 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Przepiękne róże Jolu! Eisvogel u mnie zawsze jaśniejsza jednak & nie powiedziałabym, że ta nią jest w tych kolorach

A Kaffe Fasset jest taka jasna? Myślałam, że to taka magenta fuksjowa. Czy na pierwszym planie to właśnie Ashley?

jolanka napisał(a)
[b]Ashley, Ballerina i Kaffe Fassett
Ogród w Klein Kottorz 23:50, 20 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry












Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies