W ogródku emerytki
17:35, 20 cze 2021
Ja nauczyłam się odzyskiwać miejsca dzięki O
W pierwotnej wersji ogród wydawał mi się ok, trzeba mi było zobaczyć inne ogrody, żebym przejrzała na oczy i zaczęła działać
Dla przypomnienia, tak było w 2015 roku.

A tak jest teraz.

Tak sobie patrzę i mogłabym uskubać trochę żwirku, bo koło miejsca, gdzie jest obrzeże z pieńków, jest go za dużo /za szeroko/
W pierwotnej wersji ogród wydawał mi się ok, trzeba mi było zobaczyć inne ogrody, żebym przejrzała na oczy i zaczęła działać
Dla przypomnienia, tak było w 2015 roku.

A tak jest teraz.

Tak sobie patrzę i mogłabym uskubać trochę żwirku, bo koło miejsca, gdzie jest obrzeże z pieńków, jest go za dużo /za szeroko/









