Przerwa na kawę...
20:40, 29 maj 2021
Z serii przed i po
Przed - dzisiejszy plac boju
I jest
W sumie musiałam przerobić i dorobić 8 metrów kostki. Placyk jest z mieszanych płyt ale tak ułożony, aby środek na stół i krzesła był płaski. Wykorzystywałam to co miałam. Na razie jest zapiaskowany i zalany wodą bo kładłam na piasku mieszanym z betonem. Na szczęście towaru starczyło. Teraz jeszcze muszę pojechać po belki na podstawę parasola bo płyty betonowe to mi średnio pasują. I jeszcze donica i ławeczka metalowa będzie. Ale to dopiero w lato. Teraz inne wydatki mnie czekają. Ogród musi poczekać.
Przed - dzisiejszy plac boju
I jest
W sumie musiałam przerobić i dorobić 8 metrów kostki. Placyk jest z mieszanych płyt ale tak ułożony, aby środek na stół i krzesła był płaski. Wykorzystywałam to co miałam. Na razie jest zapiaskowany i zalany wodą bo kładłam na piasku mieszanym z betonem. Na szczęście towaru starczyło. Teraz jeszcze muszę pojechać po belki na podstawę parasola bo płyty betonowe to mi średnio pasują. I jeszcze donica i ławeczka metalowa będzie. Ale to dopiero w lato. Teraz inne wydatki mnie czekają. Ogród musi poczekać.

