Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przerwa na kawę... 20:40, 29 maj 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Z serii przed i po
Przed - dzisiejszy plac boju

I jest

W sumie musiałam przerobić i dorobić 8 metrów kostki. Placyk jest z mieszanych płyt ale tak ułożony, aby środek na stół i krzesła był płaski. Wykorzystywałam to co miałam. Na razie jest zapiaskowany i zalany wodą bo kładłam na piasku mieszanym z betonem. Na szczęście towaru starczyło. Teraz jeszcze muszę pojechać po belki na podstawę parasola bo płyty betonowe to mi średnio pasują. I jeszcze donica i ławeczka metalowa będzie. Ale to dopiero w lato. Teraz inne wydatki mnie czekają. Ogród musi poczekać.
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 20:32, 29 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Znowu mam do nadrobienia maj Na szczęście/nieszczęście "połamały" mnie "korzonki" jestem "uziemiona" i mam czas

03.05.2021
Trawniczek zaczyna cieszyć zielenią. Założyłam doniczkową hodowlę kolorowej sałaty. Tulipany posadzone w doniczkach i nie zakopane do ziemi bardzo słabo "obrodziły" Jestem rozczarowana, bo nie mam miejsca żeby zakopywać doniczki..

Początek maja nie rozpieszcza nas ciepłem..trzeba się dogrzewać kaloryferami



Do raju daleko - u Ewy 20:30, 29 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Zostało mi tylko kilka tulipanów. Oby po nie nie wróciły dziki.







Do raju daleko - u Ewy 20:27, 29 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Klon Shirasawy ma cudny kolor







Ogród w Klein Kottorz 20:19, 29 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry
Czosnki i król Horstmann




Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 20:10, 29 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Alija napisał(a)
Ciemierniki kwitną pięknie, widać dobrze im u Ciebie.


Alija zanim zdążyłam Ci odpowiedzieć, to ciemierniki już przekwitły Ale cieszę się, bo rzeczywiście ładnie się zaczynają rozrastać. Nawet znalazłam siewki z tego czarnego i zrobiłam 4 sadzonki
Do raju daleko - u Ewy 19:58, 29 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry


Do raju daleko - u Ewy 19:44, 29 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Tak wyglądały rabatki poryte przez dziki. Dziś już zrobiłam porządki. W czasie pracy płakać mi się chciało







Hortensjowo 19:32, 29 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Byliśmy dzisiaj w odwiedzinach u koleżanki, która niedawno dostała do zagospodarowania ogród teściów, około kilometr od jej domu i zobaczcie jaką drogą można tam dojść. Zazdrość normalnie

Takie ładne kompozycje koleżanka zrobiła u Mamy piękne, prawda?
Glina i zielsko 19:32, 29 maj 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13820
Do góry


Kwitnie mój rodek. 1 z 9.
Inne sie szykują.

Wiecie może jaki to?

Zrobiłam z meżem ogólne porzadki na działce.

Deszcz pada co chwile.
Rabaty nadal mam nieskończone. Nie zakryte do końca. Jak sie poprawi pogoda to ryje perz. Teraz za mokro.

Odesłałam łyse tuje. Właściciel szkółki nie przyjął paczki.
Zajrzał i odesłał bo paczka wrociła zaklejona inna taśma niz zakleilam ja. Nadal sie zarzeka,ze zarosna.
Na nic przepisy mimo ze napisalam oficjalne odstapienie od umowy.
Nie wierze.
Nie chce mi sie szarpać z chamem.
Opisze go w opiniach google i na fejsie.

I nic już z neta nie zamawiam. Amen.

Podwórkowa rehabilitacja 19:06, 29 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11964
Do góry
Mgduska napisał(a)
Nieustająco podziwiam Twoje zdjęcia, resztę też, wszystko piękne Przypomnisz, czy pokazywałaś swoje oczko w całości?


Dziękuję
Nie pokazywałam, bo to plac budowy.
Dwa tygodnie temu została wbita pierwsza łopata i nic przez ten czas nie zrobiła
Muszę jej wgrać jakieś nowe oprogramowanie.
Ale specjalnie dla Ciebie pokażę pobojowisko, bo niebawem będzie super.
Beczka mi się rozwaliła, czajnik z awatara spadł i rośliny się wywaliły. Od filtra dno odpadło a napowietrzacz się popsuł.
Same straty.


Choroby i szkodniki grabów, grab - Carpinus 18:57, 29 maj 2021

Dołączył: 29 maj 2021
Posty: 1
Do góry
Witam.
Proszę o pomoc w opini na temat kondycji mojego grabu.
Drzewko kilkunastoletnie, 2m wysokości, kształtowane na bonsai.
W połowie maja został wysadzony z donicy 130l do ziemi.
Martwi mnie:
- słabe wybarwienie lisci (zdjęcie dużo lepiej przedstawia untensywnosc koloru zielnego)
- mech na korze
- dziury w liściach i brązowe plamki
- czerwony nalot na liściach między nitkami i na krawedzi

Proszę o informację co można zrobić żeby polepszyć jego stan.

Pozdrawiam
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 18:04, 29 maj 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Anitka napisał(a)




Jaki spokój bije z tych zdjęć,
Anitko, masz cudnie, te różne odcienie zieleni
Te wysokie tuje będziecie ciąć czy tak zostawicie? Pytam bo ja swoje tnę, ale myślę żeby przestać
Migawki z ogródka 17:26, 29 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
tulucy napisał(a)



Wiesz, że jak urośnie ta babtysja to będzie wielka kępa? Szczególnie, że posadziłaś dwie sadzonki. Co najmniej 1/2 metra zagarnie i docelowo wysoka będzie. Jeszcze masz szansę...
Miłkowo - sezon 2016-2022 17:16, 29 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
oliwka napisał(a)




Zachwyciły mnie też te zakątki. To niesamowite, jak inaczej można pokazać te same miejsca. Wygląda, jak zupełnie inny ogród. Niezmiennie piękny.
Miłkowo - sezon 2016-2022 17:12, 29 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
effka napisał(a)
Gigantyczne hakone, szok!



Przepiękne te ogromniaste hakonki.
Zacisze Alicji 16:59, 29 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 16:59, 29 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Jej, sezon sałatkowy czas zacząć

Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:58, 29 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
mrokasia napisał(a)
Pojałowcowa skończona . Zostało rozłożyć linię kroplującą i zasypać korą. Trochę mi zeszło bo miałam tam strasznie dużo szczawiku i sporo roślin wykopywałam, czyściłam i ponownie sadziłam, czasem w to samo miejsce. Nie sądzę by udało mi się pozbyć chwaściora ale mam nadzieję, że znacznie go przetrzebiłam.
Zdjęć przed nie ma bo jakoś tak spontanicznie się zabrałam za tę rabatę . Ale zdjęcia po są . Na razie jestem zadowolona.




Prześlicznie! Regularnie i nieregularnie jednocześnie.
Miodzio
Zacisze Alicji 16:54, 29 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Trochę koloru...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies