Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Do raju daleko - u Ewy 20:12, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
W tym roku mam takie śliczne truskawki



Już za chwilę zakwitnie Azorella trójwidlasta





Ostatnie kwiaty rododendrona

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 20:07, 18 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry
vita napisał(a)
Kalina angielska nie rośnie szybko. Mam ją z sześć lat, może dłużej.
Cudownie pachnie.





Czy może mi opowiedzieć swoje spostrzeżenia na temat powyższej kaliny? Mam sadzonkę wysokości ok. 20 cm i zastanawiam się czy gdzie ją wsadzić, żeby mnie później nie zaskoczyła. Mówisz, że nie rośnie szybko?
Malwowy ogród 20:04, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry


Jedno krzesło z tych prezentowych trafiło do mojego biwakowiska. Pomalowałam sprayem znalezionym w szopie. Przegląd można zrobić jakie kolory aut miało moje dziecko. Taki odcień miała chyba Toyota.

To mój leśny kącik wyciszenia.




A potem znowu można ruszyć do ogrodu.



Do raju daleko - u Ewy 20:03, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Fajny ten duecik piwonii i ostróżki





Nie uwierzycie, ale Genie nadal kwitnie

Do raju daleko - u Ewy 19:58, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Zdjęcia z ogrodu







Róża Heidi Klum

Ogród Małej Mi 2017 19:56, 18 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Żadnych kaczek i kur. Żywe trzeba dbać i hodować a ja nie mam czasu nawet zadbać o siebie. Człowiek zostaje niewolnikiem zwierząt..sorki nie mój tryb życia. A nie mam kompletni nikogo kto by mnie zastąpił jak mnie nie ma. Sąsiadom tyłka zawracać nie będę. Budować szop dla drobiu tez nie będę. Od dziecka mam uraz do drobiu. I do tego ja k to sra gdzie popadnie a ja latam boso. I wnuki też. Poza tym kaczki niszczą rabaty ..dziękuje. Nie ma już znaczenia czy ślimaki niszczą czy kaczki.

Za to wreszcie ogarnęłam szklarnie .. idzie się ruszyć.

Ogródkowe perypetie:) 19:56, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89822
Do góry
od lewej do prawej jeden kawałek ogrodu bo reszta z innej strony





Koniec
Ogródkowe perypetie:) 19:55, 18 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89822
Do góry
U góry i z góry podpatrzone







Blaski i cienie nowego życia 19:53, 18 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
Urszulla napisał(a)
Kupiłam też bza kolumnowego, może Ci się spodobać Mały a już kwitnie.



Prześliczny Kwiaty pachną? Super, że kolumnowy, fajny akcent stworzy w ogrodzie.
Podglądam Danusi bordowe akcenty, drzewa, byliny, ciekawie się komponują. Nie są smutne a tak mi się kiedyś kojarzyły i podbijałam je wściekłą żółcią.
Teraz widzę, że ładnie grają z różem, kremem, zielenią.
Sałatka pokrzywowa 19:52, 18 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Laguna


Clair


Stanwell


Blanc, która jak na rugosę, ma wyjątkowo piękną formę kwiatu
Malwowy ogród 19:52, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Jest też drugi duży warzywnik.




A za nim kwietna łąka w zbożu.

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 19:52, 18 cze 2020

Dołączył: 18 maj 2020
Posty: 93
Do góry
popcorn napisał(a)
Nadal nie wiem bo nadal leje...
Mam jezioro za domem heh czeka mnie rozmowa z sąsiadem powyżej żeby sobie wodę odprowadzał gdzie indziej...



odwróć mu może nurt, pewnie się też ucieszy że wreszcie ma nawodnioną działkę
Malwowy ogród 19:51, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Pomidorki rosną. W tym sezonie wszystko pod kolor
I sznureczki i aksamitki.



Nie ma dobrych pomidorków bez nawozu. Wszystko w gotowości.
Rozpoznawanie bylin 19:49, 18 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Ivo napisał(a)
A co to jest? Chyba do kwaśnej ziemi.
Przymarzło i odbiło "od nowa".


Iwonko, zdaje się, że o tę samą roślinę pytałam na rozpoznawaniu krzewów i drzew liściastych, Zbyszek mi odpowiedział, że to może być kalina, natomiast moja Babcia twierdzi, że to jakaś pęcherznica
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 19:49, 18 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Dziękuję choć maczki same mi się pchają na rabaty, więc nie moja zasługa.

A łączkę kwietną mam, rabata na przedpłociu zwana chwastową

Maczki na niej puki co oporne ale pączki są. Nie wiem tylko czy będą takie okazałe.
Droga do spełnienia 19:47, 18 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Nic nie jest różom i zdziwiona jestem byliny wszystkie do ścięcia ale hortensje i bodziszki ostróżki łubiny wszystko trafiło. Niczego mi tak nie żal jak hortensji.
Malwowy ogród 19:47, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Róże dopiero zaczynają, otwierają się pierwsze kwiaty.


Okrywowe mają mnóstwo pąków.



Pierwszy raz kwitną piwonie. Kolor taki sobie. Cieszę się, że je mam
Teraz kupię z wyrazistą barwą.

Sałatka pokrzywowa 19:45, 18 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Naliczyłam ok. 50 róż w moim ogrodzie, w ok 40 odmianach. Na razie kwitnie Aicha Blanc Double de Courbet (można palce połamać na tej nazwie), Laguna, Clair Matin i Stanwell Perpetual.
Nie pchać się drogie panie, po kolei:

Aicha w całości, we mgle, w towarzystwie i solo










Malwowy ogród 19:42, 18 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Ogród wchodzi w swój najpiękniejszy czas. Byliny zaczynają kwitnąć.



A maki uwielbiam. Krótko kwitną ale za to jak

Zielonym do góry... :) 19:41, 18 cze 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 3093
Do góry


Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies