Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ania z Zielonego Wzgórza 20:17, 02 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Ogródek kwiatowy
Ogród bez roweru 20:08, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Przyrosty na cisach Summergold. Bardzo je lubię.
Niestety rzuca się w oczy, kto tu urzęduje.
Ogród bez roweru 20:04, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
No ja nie wiem, co by za zdjęcia wstawić, bo przeglądam co mam i nic ciekawego.
Muszę jakieś lepsze zdjęcia zrobić.

Może kaliny Watanabe… Już przekwitły, ale zanim to nastąpiło wyglądały tak.
Jakoś nie lubię pokroju tych kalin. Myślę czy by im gałęzi od dołu nie ściąć to by takie małe drzewka wyszły.

Ogród do odnowy 20:02, 02 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Wieczornik damski, mozga jakaś od TARci

Edit - ta biała trawa to Mozga Picta



na taki efekt dąbrówki z kłosówką miękką trzeba cierpliwie czekać i udawać, że tam nic nie rośnie - chyba jeszcze gorsze od niektórych żurawek Pierwszy raz widzę kwiaty na całej Kilimandjaro. Co będzie jak Kilimadjaro Sunrise osiągnie taką wielkość?




Zieleń, drewno i antracyt 19:53, 02 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
No to nie pozostaje mi nic innego tylko cierpliwie czekać...
Przy okazji zrobiłam obchód różany i z 6 nowych kupionych z gołym korzeniem 3 mają pąki kwiatowe Zaskoczyły mnie bardzo

To tu- to tam- łopatkę mam ! 19:46, 02 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)







podoba mi się
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:45, 02 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Trawa roczna Gros fontane. Dwuletnia bardzo marnie odbiła.
Jeszcze raz irysy.
Perowskie, udało mi się ukorzenić kilka sztuk. Posadziłam w przed ogródku.






Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 19:40, 02 cze 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Nastał czas róż.

Wedding piano - 3ci rok u mnie, ale nadal nie będzie szału kwiatów, choć te które się pokazują bardzo mi się podobają.




Nabytek sprzed kilku tygodni - Giardina. Nie wiem czy pachnie bo jest tak niska, że musiałabym się kłaść żeby ją powąchać. Może za rok zatem...



Little/Lovely Rokoko - 3ci rok u mnie, w tym w koncu pokaże więcej kwiatów. Wybarwienie ciut inne niż to z jakim dotarło do mnie ze sklepu. Chyba mi się podoba.





White morsdag - chyba 3ci albo 4ty rok u mnie, podoba mi się jako niska ogrodowa, bo raczej okrywowa nie jest. Krzaczki jakieś marniejsze niż w poprzednich latach, ale może to kwestia wilgoci/jej braku?!

Ogród bez roweru 19:36, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Gosia miała rację. Budki dla owadów pożytecznym bez siatki chroniącej przed ptakami nie sprawdzają się.
Ktoś wyciąga wszystkie słomki/pędy bambusowe, a potem pastwi się nad zamkniętymi otworami w drewnie.
W końcu wiem, kto to...
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:36, 02 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Jeżówki, szałwie, ostróżki startują z pąkami.





Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:27, 02 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Anusia,, pięknie.
Bogato, kolorowo, przyjemnie


Kolorów za wiele jeszcze nie ma. Czekam na szałwie, lawendy i ostróżki. Wszystkie jednak w kolorze niebieskim i fioletowym.



Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:24, 02 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
gobasia napisał(a)



Porządeczek jak ta lala ani jednego chwasta nie widac ,kancik marzenie ,tylko gratulować


Jak nie widać a tam taki mleczyk wystaje
Kanty raz wychodzą raz nie. Tutaj fotka z zeszłego tygodnia. Obecnie kant poprawiony Nie wszystkie hosty wyszły jednocześnie. Widzę jednak jak wyrównują.





Ogród bez roweru 19:20, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
SylwiaBe napisał(a)
Ooo jaki słodki rudy kitulec

W Polsce obowiązywał zakaz korzystania z placów zabaw.
A u mnie był wiewiórkowy plac zabaw. Niestety to jest trudno uchwycić, bo skaczą bestie po drzewach i nie mogę za nimi nadążyć.
Czasem udawało się chwilę z nimi "pogadać".
Ogród bez roweru 19:18, 02 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mary napisał(a)
Pojawiło się także młode pokolenie wiewiórek. Czasem trudno było dojść, czy siedzą gdzieś z wyboru czy potrzebują pomocy.
Sztachetę od płotu odkręciliśmy podejrzewając, że bidula się zaklinowała i wyjść nie może, ale i tak bestia wyjść nie chciała.


Dobrze ze ci jeszcze awantury nie zrobiła.
Ogród bez roweru 19:13, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Pojawiło się także młode pokolenie wiewiórek. Czasem trudno było dojść, czy siedzą gdzieś z wyboru czy potrzebują pomocy.
Sztachetę od płotu odkręciliśmy podejrzewając, że bidula się zaklinowała i wyjść nie może, ale i tak bestia wyjść nie chciała.
W ogródku emerytki 19:09, 02 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
W pudełku są upolowane wreszcie zawilce wielkokwiatowe [majowe, białe]

Tu stoją: hosta nn, cis Hicksii, berberys Bagatelle, 2 berberysy nn, żurawka nn, szałwia nn i zawilce japońskie wysokie [mam nadzieję, że białe]


Pogoda była fatalna, ale widoki warte zrobienia zdjęć, to Karkonosze.

Ogród bez roweru 19:06, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Wiewiórki jak zwykle dopisały i pozwalały się fotografować w bardziej i mniej korzystnych pozycjach.
Ogród bez roweru 19:03, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
W ubiegłym roku kupiłam turzycę brzegową w ZP. Pamiętam, że Kwartecik mnie o nią pytał. Słabo wyglądała po zimie. Wykopałam i no nie bardzo mi się takie coś widzi. Chyba może być problem z usunięciem tego w przyszłości, więc lepiej się pozbyć natychmiast.
Dębowe zakątki 19:01, 02 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
galgAsia napisał(a)
Aniu, Fiona faktycznie jak figurka Śliczna jest
War Print kusi mnie bardzo. Na razie zamówiłam Lakeside Paisley Print, w sumie podobne miaziaje ma
Piękna wiosna u Ciebie
No właśnie Fiona upodobniła się do dekoracji figurkowych
Hosta War Paint jest wielka.Liście ma wielkie i falbanką wykończone..
To cudna hosta.

Z parapetu z kuchni

Funkię Lakeside Paisley Print mam. To łądna funkia.Ale niższa, dużo mniejsza.Jeszcze wciąż sie wybarwia.



Chodźże na pole, do mojego ogrodu 18:58, 02 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Do góry


Dereń kousa 'Satomi' - czekam aż się wybarwi na różowo i okaże się prawdziwym Satomi. Jak same wiecie z doświadczenia, różnie bywa Na razie jest taki lekko nieśmiały, w zeszłym roku był przesadzony. Poprzednie miejsce było chyba za bardzo słoneczne i ciągle go przypalało, jeszcze nigdy nie miał kwiatków, więc ten rok zapowiada się ciekawie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies