Nastał czas róż.
Wedding piano - 3ci rok u mnie, ale nadal nie będzie szału kwiatów, choć te które się pokazują bardzo mi się podobają.
Nabytek sprzed kilku tygodni - Giardina. Nie wiem czy pachnie bo jest tak niska, że musiałabym się kłaść żeby ją powąchać. Może za rok zatem...
Little/Lovely Rokoko - 3ci rok u mnie, w tym w koncu pokaże więcej kwiatów. Wybarwienie ciut inne niż to z jakim dotarło do mnie ze sklepu. Chyba mi się podoba.
White morsdag - chyba 3ci albo 4ty rok u mnie, podoba mi się jako niska ogrodowa, bo raczej okrywowa nie jest. Krzaczki jakieś marniejsze niż w poprzednich latach, ale może to kwestia wilgoci/jej braku?!