Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Makao_J 15:31, 28 lip 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Dorii napisał(a)
Moja zupełnie nie, jedynie swymi gabarytami przytłacza wszystko do koła. Mam jeszcze odmianowe niskie ale one puki co w doniczkach się męczą więc na ekspansję szans nie ma.

No to fajnie. Takich roślinek potrzebuję.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Agatorek 17:38, 28 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13197
Joann napisał(a)
Jak to możliwe Agatorku? Zazdroszczę! .


Dorii napisał(a)

Dziękuję



No właśnie jak? Większość odlatuje jak się zbliżam, chyba straszna jestem

?


Po prostu było na odwrót. To ja stałam przy werbenie i się na coś gapiłam. Motylek przyleciał do mnie, bo się nie ruszałam
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dorii 18:26, 28 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Makao_J napisał(a)

No to fajnie. Takich roślinek potrzebuję.

Ogólnie zupełnie bezproblemowa, chyba że komuś bardzo przeszkadza że się pokłada. Trzeba jej sporo miejsca dać. Wokoło można posadzić dużo wiosennych które potem przykryje. Można też podwiązać.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 18:27, 28 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Agatorek napisał(a)




Po prostu było na odwrót. To ja stałam przy werbenie i się na coś gapiłam. Motylek przyleciał do mnie, bo się nie ruszałam

Hehe, za kwiatka robiłaś?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Ewa777 18:31, 28 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dorii napisał(a)

I całkiem udane zestawienie roślin czekających na posadzenie


Te zakupy, to gdzieś stacjonarnie robiłaś? Właśnie widzę jeżówkę, która mi się bardzo podoba
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorii 20:21, 28 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Nie, zamawiałam w internecie, zakochałam się w całej serii SunSeekers.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 09:39, 29 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)

Dziękuję
Gipsówka szukaj w biedrze wiosną, moja tam kupowana. Tarcia mówi że można sadzonki robić ale nie próbowałam ale spróbować mogę.

I właśnie chyba o to chodzi że u mnie łanik tylko a mój telefon z daleka takie sobie zdjęcia robi. Szerokie kadry i tło dla lawend też nie ten teges więc chyba nie doczekam dobrych jej zdjęć. Będę podziwiać u ciebie.

:-*

Ooo dzięki za info. Będę polować na nią wiosną

Co do fotek, z racji tego, że w samolocie jak leciałam na wakacje zgubiłam telefon, musiałam kupić nowy. Padło na Samsunga Galaxy S20 FE i bardzo bardzo go polecam do zdjęć. Robi je lepsze niż mój aparat fotograficzny Canona.
____________________
antracyt 10:01, 29 lip 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11637
Moją gipsówkę też kupowałam w biedrze, ale okazała się wysoka, dorasta spokojnie do 1,2m.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Dorii 11:47, 29 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
effka napisał(a)

Ooo dzięki za info. Będę polować na nią wiosną

Co do fotek, z racji tego, że w samolocie jak leciałam na wakacje zgubiłam telefon, musiałam kupić nowy. Padło na Samsunga Galaxy S20 FE i bardzo bardzo go polecam do zdjęć. Robi je lepsze niż mój aparat fotograficzny Canona.

Dopiero co zmieniałam, raczej nie planuję. I obym nie musiała za szybko. W ostatnim czasie zbyt często musiałam wymieniać, pobiłam dwa razy ekran. Ale jakby co to wezmę pod uwagę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 11:50, 29 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
antracyt napisał(a)
Moją gipsówkę też kupowałam w biedrze, ale okazała się wysoka, dorasta spokojnie do 1,2m.

Moja to na pewno ta sama, jest wielka to prawda. A u mnie jeszcze wsadzone dwie sadzonki w odstępie 20-30 cm.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies