Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 18:19, 22 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 18:23, 22 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Lawenda, kolejna roślina której nie potrafię fotografowac
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 18:27, 22 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Na kółku pod klonem szałwia caradonna i inne różności. Powinnam szałwię przyciąć. Nawet stipa zaczyna wchodzić w kadr.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 18:31, 22 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
W nie skoszonym trawniku znalazłam coś takiego. Nasionka wrzuciłam na łączkę. I rzeczoną łączka także załapała się na kilka ujęć.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MartaCho 08:46, 23 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Dorii,
taką piękną ilość kwiecia różnego masz. Ta chmura gipsówki i złocienia świetnie wygląda! Połączenie bodziszka z białą lilią też mi się bardzo podoba. Jeżówki z szałwią mają piękny kolor. Więc nie dołuj, nie dołuj postój chwilę boso na trawie- ponoć pomaga

Ja szałwie jakiś tydzień temu przycięłam, widzę, że się odradza, ale czy zdąży jeszcze zakwitnąć, to nie wiem. Malutka jest na razie- może we wrześniu coś z niej będzie.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
KasiaBawaria 10:00, 23 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ale ogromna ta gipsowka, znasz odmiane?
____________________
Zapraszam na kawe
Dorii 10:03, 23 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)
Dorii,
taką piękną ilość kwiecia różnego masz. Ta chmura gipsówki i złocienia świetnie wygląda! Połączenie bodziszka z białą lilią też mi się bardzo podoba. Jeżówki z szałwią mają piękny kolor. Więc nie dołuj, nie dołuj postój chwilę boso na trawie- ponoć pomaga

Ja szałwie jakiś tydzień temu przycięłam, widzę, że się odradza, ale czy zdąży jeszcze zakwitnąć, to nie wiem. Malutka jest na razie- może we wrześniu coś z niej będzie.

Dziękuję za słowa otuchy.
Lilia z bodziszkiem też mi się podoba, bardzo
A szałwi znów nie przyciełam. Bezodmianowa na przypodjazdowej przycięta jakiś czas temu już zaczyna kwitnąć ale skracałam pędy tylko pierwszych widocznych rozgałęzień.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 10:06, 23 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
KasiaBawaria napisał(a)
Ale ogromna ta gipsowka, znasz odmiane?

Tam są dwie sztuki ale siostra ma jedną i też niezłą chmurkę ma. To jest chyba zwykła bezodmianowa. Kupowana w formie kłącza w B.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 10:33, 23 lip 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
Dori ogrod to nie piekarnia, kiedys sie zrobi a na razie urocze kwiatuszki pokazujesz. Werben od ciebie kilka mi sie wysialo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
sylwia_slomc... 10:37, 23 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81933
To coś takiego to jakiś goździk tak mniemam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies