Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

galgAsia 10:05, 06 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Rany, ale się dzieje
Powierzchnia tego koła to 3,14 m2. Oba stwory ciężko się zmieszczą... Ale jak Cię znam , to coś wymyślisz... np. powiększysz koło
Ja tam symetrii nie lubię i też wolę różne takie przesuwać, wtedy - tak mi się wydaje - jest większa dynamika na rabacie ( i tego będę się uparcie trzymać )
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Mgduska 10:21, 06 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
deszczowymaj napisał(a)


Z tym ciągłym przesadzaniem ..to już chyba przesada ileż można ale liczę się z tym ,że jeszcze pewnie ze srylion razy będę robiła przesadzanki

i po co ja tego lilaka kupiłam może go w donicy zostawię


...bo lilak musi być!
____________________
Sałatka pokrzywowa
deszczowymaj 10:39, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)
Ach ta wiosna taka piękna


wczoraj wyrywając chwasty ..z nosem przy samej ziemi ..delektowałam się każdą budzącą się do życia roślinką lubię taką dłubaninę , uspokaja mnie

Zdziwienie wielkie dopadło mnie gdy uświadomiłam sobie ..ileż ja tam tego wszystkiego mam nasadzone dobrze ,że nie ścinam bylin do samej ziemi ..tylko zostawiam kilkucentymetrowe badylki w przeciwnym razie większość bym podeptała
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 10:42, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)

Uff uff ufam Mój też miał być drzewkiem, a nie chce nim być


Cichoo proszę mi tu nie krakać mój ma być drzewkiem i koniec ..


..nawiasem mówiąc ..nawet nie wiedziałam ,że może być grujecznik krzak
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dorii 10:45, 06 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Może, ja mam krzaczor.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
deszczowymaj 10:48, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basieksp napisał(a)


Mój jest taki, wycinam mu co niepotrzebne, ale rośnie siebie tak trochę w kącie, bo okres jego kwitnienia jest krótki, no a później nie zdobi, ale mam jeszcze jednego, taki z mini kwiatkami, zapach jak dla mnie cudo, narazie niewielki, ten ma swoje miejsce przy tarasie


Gdybym miała do dyspozycji cały ogród (a nie mam ,bo połowa jest eM i na jego połowie sadzić nie mogę ) to nie miałabym problemu z miejscówką dla lilaka

a tak..nie mam pojęcia gdzie go dać,no nic zobaczę w ogóle co za cudo mi przyślą znając moje szczęście to będzie kolejny patyk do kolekcji
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 10:53, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Milka napisał(a)

Tak zalecają, ale u mnie ani jedna magnolia tego nie ma



Serio ? to fantastyczna wiadomość bo masz je takie piękne

a w jakim miejscu zazwyczaj je sadzisz ? pełne słońce ? wiem ,że nie lubią przeciągów i chyba taka mocna patelnia też odpada ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 10:57, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sarenka napisał(a)
Asia, czy wiesz może czy mieczyki należy sądzić przy ścianie jakiejś żeby miały podpórkę czy dadzą radę bez oparcia? Mam cebulki i chce posadzić niedługo


Ja mieczyków już nie sadzę ,zawsze mi się pokładały a jak je związywałam odwracały kwiat w stronę płotu chyba miały focha

pewnie dobrze by było posadzić je w jakiejś gęstwinie żeby miały oparcie i tak jak pisze Zuzia posadzić troszkę głębiej
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:01, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)

Ja tam symetrii nie lubię i też wolę różne takie przesuwać, wtedy - tak mi się wydaje - jest większa dynamika na rabacie ( i tego będę się uparcie trzymać )
Buziaki



Haa przejrzałaś mnie Asiulku ..ma być dynamika ,trójwymiarowość ,ruch brzmi nieźle

Lilak jednak nie trafi do koła , nie wiem co z nim zrobię pewnie trochę w donicy posiedzi zanim coś sensownego wymyślę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:01, 06 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)


...bo lilak musi być!


no teraz już musi być gdzie ja miałam rozum
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies