Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 21:35, 05 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
popcorn napisał(a)
Będzie dobrze! A jak nie to przesadzać będziesz hihi jak my wszyscy chyba

Lilaki te zwykłe... Chyba jak ktoś ma wielką działkę. Ja sadziłam palibiny i Black lace trzy sztuki czekają, będą za domem.

Podglądam poczynania, pozdrawiam!


Z tym ciągłym przesadzaniem ..to już chyba przesada ileż można ale liczę się z tym ,że jeszcze pewnie ze srylion razy będę robiła przesadzanki

i po co ja tego lilaka kupiłam może go w donicy zostawię
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:37, 05 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)


Nie bój żaby!!! W razie czego przesadzisz .


serioo ? znowu ?

na jesień przesadziłam hortensje polar bear ..z myślą taką ,że już jej nigdy więcej nie przesadzę,że to jest już na bank jej miejsce docelowe ..jest super i tu będzie rosła i koniec! ..i co ? i dzisiaj znowu ją przesadziłam mam dość
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mrokasia 21:41, 05 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
deszczowymaj napisał(a)


serioo ? znowu ?

na jesień przesadziłam hortensje polar bear ..z myślą taką ,że już jej nigdy więcej nie przesadzę,że to jest już na bank jej miejsce docelowe ..jest super i tu będzie rosła i koniec! ..i co ? i dzisiaj znowu ją przesadziłam mam dość


Tiaaa, ja Cię rozumiem. Rabatę za karaganą przerabiałam w zeszłym roku. I co? Zaraz będę przerabiać ponownie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
deszczowymaj 21:44, 05 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)


Tiaaa, ja Cię rozumiem. Rabatę za karaganą przerabiałam w zeszłym roku. I co? Zaraz będę przerabiać ponownie .


____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 21:58, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33443
Ach ta wiosna taka piękna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 22:14, 05 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
deszczowymaj napisał(a)


Sylwia jaki ten mój grujecznik ..jeszcze nie wiem mam tego patyka od jesieni w każdym bądź razie, miał być drzewem a nie krzakiem ..zobaczymy

Tak chyba powinno być ,że wyższe piętro winno znajdować się po środku ..ale ja tak nie chcę (chyba) Sylwuś zaufaj mi.. tu nic nie dzieję się bez przypadku

Uff uff ufam Mój też miał być drzewkiem, a nie chce nim być
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 23:36, 05 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
deszczowymaj napisał(a)



Dzięki hortensja już posadzona nad lilakiem zastanawiam się ..gdzie ja go upchnę ..chciałabym prowadzić go jako wielopniowe drzewko hmm.. może przy ławce ..nie wiem



Mój jest taki, wycinam mu co niepotrzebne, ale rośnie siebie tak trochę w kącie, bo okres jego kwitnienia jest krótki, no a później nie zdobi, ale mam jeszcze jednego, taki z mini kwiatkami, zapach jak dla mnie cudo, narazie niewielki, ten ma swoje miejsce przy tarasie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Milka 07:31, 06 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
deszczowymaj napisał(a)



To był malusi patyczek 1cm z korzonkiem..taki jeden włosek

ona już ma z 3lata fakt ,że nie rośnie w wymarzonym podłożu ..uszykuje jej miejscówkę gleba powinna być lekko kwaśna ?

Tak zalecają, ale u mnie ani jedna magnolia tego nie ma
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sarenka 07:59, 06 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Asia, czy wiesz może czy mieczyki należy sądzić przy ścianie jakiejś żeby miały podpórkę czy dadzą radę bez oparcia? Mam cebulki i chce posadzić niedługo
____________________
Magda W samym sloncu
antracyt 09:29, 06 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Ja swoje mieczyki wsadzam trochę głębiej niż to jest w opisie i dodatkowo przy roslinach o które mogą się oprzeć. Niestety większość wymaga podparcia.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies