Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

lilarose 00:19, 07 kwi 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Asia, pomysł z podarowaniem mężowi lilaka jest naprawdę dobry. Jeśli miałaby przyjąć coś do swojej części, to lilak ma największe szanse. Ja jakiś czas temu usłyszałam od koleżanki, że istnieją męskie ciasta tj sernik, makowiec- trzymając się tej teorii, moim zdaniem lilak jest męskim krzewem- czyli niewydumane, proste i przyjemne. Żadne tam wymyślne pierdoloty.
No i do narzędziowni nic lepiej nie będzie pasowało.
Lilak+ garaż /warsztat to duet idealny
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 00:38, 07 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
coś w tym musi być co lilarose pisze
lilaki uwielbiam ale to Małżonek naciskał żeby kupić i posadzić, a ja za bardzo się nie opierałam
choć coś mi się taka teoria kiełkuje, że jak się nie mówi "lilak" a mówi się "bez" to każdy wie co to jest więc i płeć męska chcąc zaistnieć ogrodowo, usiłuje pozować na dokształconą mówiąc - no bez (lilak) - jak najbardziej a powiedz im, że o Kanzanie myślisz - no nie wiedzą jak się zachować
Asia, Dzień Ojca za niedługo, jak Małżonek Twój od potomnych lilaka dostanie - a laurki w gratisie - no to się chłop nie obroni
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
BKosimkArt 07:31, 07 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Chyba bym darowała sobie lilaka w kółku.. grujeczki kiedyś będzie wielki a lilak w sumie też, jakoś mi te dra krzaki do siebie nie pasują.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Wiolka5_7 07:35, 07 kwi 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Też tak myślę jak Basia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dorii 09:24, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
deszczowymaj napisał(a)


Eeejj noo wcale nie taki krzaczor ..jakby go tak troszkę od dołu podkrzesać będzie drzewo jak się patrzy

Mistrz drugiego planu fajny maluszek


Chciałam krzaczora, wybrałam najbardziej zagęszczonego dołem. Troszeczkę go prześwietliłam żeby gałązki na siebie nie nachodziły i tyle.


A maluszek, obiektywnie mówiąc oczywiście to najsłodszy łobuz na świecie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
deszczowymaj 09:41, 07 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
lilarose napisał(a)
Asia, pomysł z podarowaniem mężowi lilaka jest naprawdę dobry. Jeśli miałaby przyjąć coś do swojej części, to lilak ma największe szanse. Ja jakiś czas temu usłyszałam od koleżanki, że istnieją męskie ciasta tj sernik, makowiec- trzymając się tej teorii, moim zdaniem lilak jest męskim krzewem- czyli niewydumane, proste i przyjemne. Żadne tam wymyślne pierdoloty.
No i do narzędziowni nic lepiej nie będzie pasowało.
Lilak+ garaż /warsztat to duet idealny



Ma to sens

tak właśnie myślałam ..posadzić lilaka przy blaszaku eMcia ,wpasowałby się tam idealnie
..ale znając mojego eMa będzie miał gdzieś fakt,iż owe drzewko jest prezentem i należy prezent przyjąć bez żadnego marudzenia ..mówiąc szczerze powie ,że mam sobie to drzewko ..wsadzić.. / posadzić na swojej części
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 09:47, 07 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magara napisał(a)
coś w tym musi być co lilarose pisze
lilaki uwielbiam ale to Małżonek naciskał żeby kupić i posadzić, a ja za bardzo się nie opierałam
choć coś mi się taka teoria kiełkuje, że jak się nie mówi "lilak" a mówi się "bez" to każdy wie co to jest więc i płeć męska chcąc zaistnieć ogrodowo, usiłuje pozować na dokształconą mówiąc - no bez (lilak) - jak najbardziej a powiedz im, że o Kanzanie myślisz - no nie wiedzą jak się zachować
Asia, Dzień Ojca za niedługo, jak Małżonek Twój od potomnych lilaka dostanie - a laurki w gratisie - no to się chłop nie obroni



Po głębszym namyśle ..stwierdzam że choćby się waliło i paliło to mój eM będzie miał gdzieś bza/lilaka

w związku z powyższym wynalazłam mu miejscówkę (temu lilakowi,nie eMowi) ..przy ławce obok skrzynki warzywnej ..w razie co przecież zawsze mogę przesadzić
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 09:51, 07 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basiu i Wiletko lilaka jednak nie posadzę w kółku tam już posadziłam hortensje i jeżówki i coś jeszcze muszę dodać ..

Lilak będzie witał gości siadających na ławeczce na tyłach ogrodu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 09:53, 07 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dorii napisał(a)





A maluszek, obiektywnie mówiąc oczywiście to najsłodszy łobuz na świecie.


A ile ma ten Twój słodki łobuz ?
Mój to już rozbrykany 3latek ..normalnie rządzi światem i rodzicami przegada chyba każdego
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kawa 10:09, 07 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wiosna u Ciebie śliczna zdecydowanie bardziej do przodu niż u mnie
fajnie że miejsce dla lilaka się znalazło bo do grujecznika nie bardzo pasował
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies