Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

Basieksp 22:56, 12 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
U mnie tylko złocień podobny i piwonia, hosty dopiero zaczynają kiełkować, u Ciebie już wszystko ładnie się rozwija
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Johanka77 23:17, 12 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Witaj Asia międzyświątecznie

Ładna wiosna u Ciebie! Wszystko się pcha do życia. U mnie jednak jeszcze trochę tyły ma...
Jutro pójdę jej szukać

Fajne drzewka!

Jak długo czekałaś na zamówienie z Al...? Bo ja już czekam ponad tydzień i nie wiem czy to norma.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
deszczowymaj 23:24, 12 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
hankaandrus_44 napisał(a)
Wiosna pełną parą, oby to ochłodzenie nie zaszkodziło. U mnie ostatnie działanie zimnych wiatrów skasowało wszystkie mlode listki hortek.


Mam nadzieję, że już dużego ochłodzenia nie będzie ..ostatnie przymrozki skasowały praktycznie wszystkie młode listki..i róże ,hosty,pysznogłówki zostały (nadgryzione)
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:30, 12 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mrokasia napisał(a)
Aleś inwentaryzację zrobiła . Wszystko się pcha do słońca i powietrza. Moje hosty dopiero wystawiają rogi. A krzewuszka mi padła .


Dzisiaj tak na szybciutko ..po śniadaniu a przed obiadem podjechałam do ogrodu .. latać z łopatą nie wypadało, to chociaż zdjęć napstrykałam i podlałam to co najważniejsze ..bo sucho strasznie .

Hosty u mnie w cieniu dużo większe od tych w słońcu ..zadziwiające
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:33, 12 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Basieksp napisał(a)
U mnie tylko złocień podobny i piwonia, hosty dopiero zaczynają kiełkować, u Ciebie już wszystko ładnie się rozwija


Uwielbiam ten czas wszystko już ładnie się zieleni rabaty pomalutku się zapełniają

Hosty to jakieś dziwolągi są w cieniu dużo większe niż te w słońcu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:36, 12 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Johanka77 napisał(a)
Witaj Asia międzyświątecznie

Ładna wiosna u Ciebie! Wszystko się pcha do życia. U mnie jednak jeszcze trochę tyły ma...
Jutro pójdę jej szukać

Fajne drzewka!

Jak długo czekałaś na zamówienie z Al...? Bo ja już czekam ponad tydzień i nie wiem czy to norma.


Też około tygodnia ..a jak już dostałam wiadomość ,że wysyłają.. to na drugi dzień paczuszka była już u mnie

Teraz mają bardzo dużo zamówień ..i pewnie dlatego ten czas odrobinę się wydłuża
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasiolaaa 03:56, 13 kwi 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Asiu u Ciebie wszystko tak szybko wystartowalo u mnie pączusie dopiero ledwo sie otwierają a lili to nawet nie widac z ziemi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
sarenka 09:00, 13 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
deszczowymaj napisał(a)
Proszę zdjęcie tu jedna domawiana sztuka limka z Alba..r oczywiście później przycięłam ją po swojemu

Dzięki za zdj, faktycznie lepiej ta sadzonka wygląda


Wszystko u Ciebie się obudzilo mnie olsnilor,że mimo,że ziemia wysuszona nie jest to jednak jest sucho- jak podlałam to dopiero wszystko ruszyło. Te nieszczęsne tulipany też
____________________
Magda W samym sloncu
Waclaw 11:27, 13 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
coraz więcej wiosny u Ciebie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Nowa12 17:18, 13 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Faktycznie ruszyło. Jakie juz hosty duże masz. U mnie jeżówki jeszcze nie wszystkie ruszyły. W zeszłym roku mi wypadła jedna. Ciekawe ile w tym roku?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies