Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 11:55, 28 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Mamma mia, ja już zapomniałam o kwitnących jabłonkach... to sobie u Ciebie to nasze cudo pooglądam
Za to moje tiarelki przy Twoich to jakieś kopciuchy normalnie... Liście ładne, ale kfiotków jak na lekarstwo...
Ale sobie tłumaczę, że młode som, sadzone rok temu - i za rok to pokażą


Nasze Cudo cudowne jest no piękne ma te kwiatki ..napatrzeć na nie się nie mogę i pięknie pachnie ..tak delikatnie ..ale orzeźwiająco ..

Poczekaj jak Tiarelki się rozkręcą ..dadzą czadu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 12:01, 28 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Juzia napisał(a)



No i dobij mnie komentarzem.... kolor kwiatów obłędny

W śliwach nie lubię tego, że tak krótko kwitną. Wiśnie lepsze.

Mszyc mam zatrzęsienie w tym roku. Najwięcej od początku mojego ogrodu! I mrówki to samo! Będziemy walczyły razem


U mnie chyba też jeszcze nigdy tak dużo mrówek nie było ..skąd te dziady się biorą ? Ja walkę z nimi zaczęłam delikatnie wczoraj dostały oprysk z ..Uwaga samorobnego płynu do dezynfekcji rąk czyli wódeczka ,ocecik,mydełko i woda

Po pierwszym spsikaniu ..zaczęły chodzić slalomem ..po drugim zrobiły się senne dzisiaj zobaczę czy śpią dalej czy leczą kaca
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 12:05, 28 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)
Powiem Wam, że mrówki nękam w szklarni podtapianiem i wrotyczem. Rozrzuciłam sporo liści w miejscach najbardziej uczęszczanych i wydaje mi się, że jest lepiej. Np przy jednej roślince wcześniej było podkopane, teraz jest spokój, więc chyba działa.


Ciekawa technika

u mnie w okolicy wrotyczu jak na lekarstwo ..kiedyś to rosło wszędzie ..teraz mało gdzie widać .Łąk coraz mniej , pewnie dlatego
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Juzia 12:23, 28 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
deszczowymaj napisał(a)


U mnie chyba też jeszcze nigdy tak dużo mrówek nie było ..skąd te dziady się biorą ? Ja walkę z nimi zaczęłam delikatnie wczoraj dostały oprysk z ..Uwaga samorobnego płynu do dezynfekcji rąk czyli wódeczka ,ocecik,mydełko i woda

Po pierwszym spsikaniu ..zaczęły chodzić slalomem ..po drugim zrobiły się senne dzisiaj zobaczę czy śpią dalej czy leczą kaca


Obserwuj i daj znać!

Tylko ja nie wiem czemu ty je tak raczysz naleweczką... ja bym wrzątkiem zalała dziady
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwia_slomc... 12:40, 28 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Juzia normalnie "znęcanie się" proponujesz kiedy Asia humanitarnie wątrobę im wykańcza wódeczką
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Juzia 13:24, 28 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
sylwia_slomczewska napisał(a)
Juzia normalnie "znęcanie się" proponujesz kiedy Asia humanitarnie wątrobę im wykańcza wódeczką


Hahaha!
Podejrzewam, że ona nie ma ich jeszcze tyle co ja
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magleska 13:26, 28 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Asia jak tam mrówki leczą kaca hihi
mało fotek ….tylko smaka narobiłaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
popcorn 13:33, 28 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękn ta jabłonka, też sobie miesiąc temu strzeliłam ale ciut inną i już przekwitła. Rabatki w tle miodzio
Mam ostrogowca od Ciebie i się zbiera powoli też
buziole!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Mgduska 15:08, 28 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)


Obserwuj i daj znać!

Tylko ja nie wiem czemu ty je tak raczysz naleweczką... ja bym wrzątkiem zalała dziady


Matko, jaka ja delikatna przy Was jestem
____________________
Sałatka pokrzywowa
deszczowymaj 22:37, 28 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ogłaszam iż ..mrówki po moim eliksirze żyją ..mało tego ..jest ich jeszcze więcej ..chyba zwołały resztę ekipy na pochlejparty masakra

..ale wynalazłam mega stary ..pewnie z 5lat po terminie płyn na mszyce ..no i te mrówki tym płynem potraktowałam ..odczekałam dwie godziny idę patrzę ..żyją mendy

no to sru ..gnojówką z pokrzyw w nie ..znowu odczekałam ..skradam się do nich ..nie ma nie wiem ..może poszły spać ,albo przeprowadziły się ..nie wiem ale nie ma ..zobaczę jutro ..
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies